UEFA Čempionų lygos H grupės varžybos baigėsi intriguojančia atomazga – dabartiniai taurės savininkai Londono „Chelsea“ prarado pirmąją vietą ir aštuntfinalyje bus potencialiai silpnesnių komandų krepšelyje.

Prieš paskutinį turą vietas kitame etape buvo užsitikrinę „Chelsea“ ir Turino „Juventus“ klubai. „Chelsea“ pirmavo grupėje, o 1 vietai įtvirtinti „mėlyniesiems“ reikėjo pergalės Sankt Peterburge prieš „Zenit“ komandą.

Thomaso Tuchelio treniruojamas „Chelsea“ buvo arti tikslo, bet rungtynes baigė nuviliančiomis lygiosiomis 3:3.

Svečius jau 2-ą minutę į priekį išvedė Timo Werneris, bet „Zenit“ atsakė dviem įvarčiais pirmo kėlinio pabaigoje, kai pasižymėjo Claudinho (38 min.) ir Sardaras Azmounas (41 min.).

62 min. graži „Chelsea“ komandos kelių perdavimų kombinacija virto išlyginamuoju įvarčiu, kai po T. Wernerio perdavimo kamuolį į tuščius vartus nukreipė Romelu Lukaku (2:2). 85 min. dar kartą įmušė T. Werneris, baudos aikštelėje suklaidinęs kelis varžovus ir tiksliai smūgiavęs į apatinį vartų kampą – 2:3.

Ir tai dar Sankt Peterburgo stadione nebuvo pabaiga. Jau per teisėjo pridėtą laiką (90+4 min.) tolimu gražiu smūgiu pasižymėjo ir rezultatą išlygino Magomedas Ozdojevas – 3:3.

Per kitas rungtynes „Juventus“ namie 1:0 palaužė taškų taip ir neiškovojusius Švedijos čempionus „Malmo“ ir po  „Zenit“ dovanėlės tapo H grupės laimėtojais. Pergalingo įvarčio autorius – Moise Keanas (18 min.).