Sankcijos panaikintos – du Rusijos plaukikai startuos Tokijuje

Prieš keletą dienų pranešta, kad du Tokijo olimpinėse žaidynėse turėję dalyvauti Rusijos plaukikai buvo laikinai suspenduoti dėl dopingo taisyklių pažeidimo.

FINA tada skelbė, kad Aleksandras Kudaševas ir Veronika Popova Andrusenko buvo suspenduoti, kai buvo gauti tam tikri įrodymai iš WADA, kuomet ji ištyrė medžiagą, atgautą iš buvusios Maskvos antidopingo laboratorijos. Plačiau ši situacija nebuvo komentuojama.

Visgi, sporto arbitražo teismas (CAS) skubiai panaikino sankcijas Rusijos plaukikams ir taip pat nepateikė daugiau informacijos, kodėl jie prieš tai buvo suspenduoti. Tai leis A.Kudaševui ir V.Popovai Andrusenko pasirodyti Tokijo olimpiadoje. Įprastai tokie laikini sportininkų suspendavimai nebūna susiję su teigiamais dopingo testais, o su kitokiais taisyklių pažeidimais. Šį kartą nuspręsta, kad nėra teisinga suspenduoti sportininkus, remiantis tik įtarimais, kai iki olimpiados liko vos kelios dienos.

V.Andrusenko dalyvavo 2012 ir 2016 m. olimpinėse žaidynėse, o šioje varžysis 4 x 200 m laisvuoju stiliumi rungtyje, tuo tarpu A.Kudaševui tai bus pirmoji olimpiada, jis pasirodys 200 m peteliške rungtyje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų