Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (48-33) ekipa nusileido dabartinei lygos čempionei San Francisko „Warriors“ (43-38) komandai. Tiesa, lietuvis ir keli kiti komandos draugai ilsėjosi, kadangi vietą NBA atkrintamosiose Niujorko klubas jau užsitikrinęs.

Lietuvio atstovaujama ekipa paskutinį sezono mačą sužaidė namuose ir rezultatu 97:119 (16:32, 32:21, 25:33, 24:33) nusileido svečiams iš San Francisko.

Kadangi vieta atkrintamosiose jau užtikrinta rungtynes praleido D. Sabonis, De`Aaronas Foxas ir Kevinas Huerteris, kuriems ekipa suteikė galimybę pailsėti.

Be lyderių rungtyniavusi Sakramento ekipa nuo pat rungtynių pradžios leido svečiams siautėti.

Tačiau antrajame kėlinyje pavyko padidinti tempą ir sumažinti atsilikimą iki 5 taškų (48:53).

Didžiausias atstumas tarp komandų buvo fiksuotas ketvirtajame kėlinyje, kai ekipas skyrė 24 taškai (85:109).

Daug šansų šiame mače neturėję aikštės šeimininkai susitikimą pralaimėjo 22 taškais – 97:119.

„Kings“: Chimezie Metu (9 atk. kam.) ir Trey Lylesas (8 atk. kam., 1 rez. perd.) po 15, Harrisonas Barnesas 13 (3 atk. kam., 2 rez. perd.), Richaunas Holmesas 11 (3 atk. kam., 3 rez. perd.), Terence‘as Davisas 10 (1 atk. kam., 3 rez. perd.), Keeganas Murray 9 (4 atk. kam., 3 rez. perd.), PJ Dozieras 7 (2 atk. kam., 3 rez. perd.).

„Warriors“: Klay Thompsonas 29 (2 atk. kam., 2 rez. perd.), Stephenas Curry 25(7 atk. kam., 6 rez. perd.), Donte DiVincenzo 18 (6 atk. kam., 9 rez. perd.), Jonathanas Kuminga 15 (1 atk. kam., 1 rez. perd.), Gary Paytonas 10 (5 atk kam.), Jordanas Poole‘as 8 (3 atk. kam., 5 rez. perd.).