Domantas Sabonis vėl buvo puikus ir surinko dar vieną trigubą dublį, bet jo atstovaujamas Sakramento „Kings“ (48-32) klubas svečiuose 119:123 (27:28, 44:32, 21:32, 27:31) nusileido gyvybiškai svarbią pergalę iškovojusiai Dalaso „Mavericks“ (38-42) komandai.

D.Sabonis per 34 minutes įmetė 19 taškų (7/10 dvit., 1/1 trit., 2/6 baud.),atkovojo 11 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, keturiskart prasižengė bei padarė 3 klaidas.

Tai buvo jau 14-tas D. Sabonio trigubas dublis šį sezoną.

Permainingai vykusiame mače nugalėtojas sprendėsi  tik jo pabaigoje. Po dviejų kėlinių svečiai dar pirmavo 71:60, bet „Mavericks“ po truputį artėjo, o galiausiai rezultatą ir išlygino (92:92).

Lemiamu metu itin svarbius metimus pataikė Kyrie Irvingas. Jis patakė dvitaškį, vėliau smeigė du tolimus metimus ir šeimininkai atitrūko iki 120:114 bei išlaikė pergalingą persvarą per likusias kelias minutes.

Nugalėtojams 31 tašką surinko Kyrie Ivingas. Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Luka Dončičius pridėjo 29 taškus.

Pralaimėjusiems De'Aaronas Foxas pelnė 28 taškus.

„Mavericks“ ši pergalė leido pavyti 10-oje vietoje Vakaruose esančią Oklahomos „Thunder“. Iki reguliaraus sezono pabaigos  „Mavericks“ lieka du turai.

O „Kings“ jau yra ramūs dėl vietos atkrintamosiose ir veikiausiai liks trečioje vietoje.

„Mavericks“: Kyrie Irvingas 31 (8 rez. perd.), Luka Dončičius 29 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Timas Hardaway 24, Christianas Woodas 14, Joshua Greenas 10 (9 atk. kam.).

„Kings“: De'Aaronas Foxas 28 (5 atk. kam., 8 rez. perd.), Domantas Sabonis 19 (7/10 dvit., 11 atk. kam., 11 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 16 (5 atk. kam.), Kevinas Huerteris 14 (6 atk. kam., 3 per. kam.), Malikas Monkas 13, Keeganas Murray 11 (9 atk. kam.).