Domantas Sabonis užfiksavo karjeros atkovotų kamuolių rekordą ir padėjo Indianos „Pacers“ (2/3) komandai iškovoti pergalę.

Nate‘o McMillano auklėtiniai namuose 102:95 (19:26, 23:11, 26:24, 34:34) įveikė Klivlando „Cavaliers“ (2/3) ekipą.

Lietuvis žaidė 37 minutes, pelnė 18 taškų (9/15 dvit.), atkovojo 17 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, bet dukart suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Indianos ekipa vertėsi be traumuoto Myleso Turnerio ir D.Sabonis buvo perstumtas į centro poziciją.

Šeimininkai varžovams leido pataikyti 37 proc. metimų bei privertė juos suklysti 16 kartų.

Malcomas Brogdonas paskutinę mačo minutę pataikė keturis baudos metimus, kurie neleido varžovams priartėti bei įtvirtino „Pacers“ pergalę.

„Pacers“ klubui po trijų pralaimėjimų iš eilės sezono starte tai yra antra pergalė paeiliui.

„Cavaliers“: Kevinas Love‘as 22 (17 atk. kam.), Collinas Sextonas 21, Jordanas Clarksonas 20, Cedi Osmanas 10, Larry Nance‘as 8.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 25 (8 atk. kam.), Jeremy Lambas 21 (10 atk. kam.), Domantas Sabonis 18 (17 atk. kam.), Goga Bitadze 10.