Sakramento „Kings“ (18-15) paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę prieš Denverio „Nuggets“ (22-12) rezultatu 127:126 (24:40, 38:35, 32:30, 33:21). Į aikštelę sugrįžęs Domantas Sabonis prie pergalės prisidėjo dvigubu dubliu.

Lėtai žaidimą pradėję „Kings“ jau po pirmojo kėlinio nuo priešininkų atsiliko 16 taškų. Prasidėjus paskutiniam rungtynių ketvirčiui Sakramento komanda vis dar buvo nutolusi per 11 taškų, tačiau situacija greitai pradėjo keistis.

Likus kiek mažiau nei 2 minutėms, „Kings“ krepšininkai išlygino rezultatą, o pergalę komanda galėjo švęsti po taiklaus Maliko Monko baudos metimo likus vos 0,7 sekundės.

D. Sabonis trečiadienio rungtynes praleidęs dėl traumos vėl pasirodė aikštelėje ir sužaidė rezultatyviausią mačą šiame sezone. Per 38 minutes lietuvis sumetė 31 tašką (2/4 trit., 10/16 dvit., 5/8 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Rezultatyviausiai „Kings“ pusėje pasirodė lemiamą metimą patakęs M. Monkas – 33 taškai.

Denverio „Nuggets“ komandoje dominavo serbas Nikola Jokičius. Per 32 minutes aikštelėje jis pelnė 40 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 6 perdavimus, tačiau to iki pergalės neužteko.

Šiuo metu Sakramento komanda Vakarų konferencijos lentelėje yra 7 vietoje. Denverio „Nuggets“ vis dar yra šios lentelės lyderė.

„Kings“: Malikas Monkas 33 (3 rez. perd.), Domantas Sabonis 31 (2/4 trit., 10/16 dvit., 5/8 baud., 10 atk. kam., 5 rez. perd.), De’Aaronas Foxas 31 (13 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 8.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 40 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Bonesas Hylandas 20 (5 atk. kam., 11 rez. perd.), Michaelis Porteris jaunesnysis 19 (7 atk. kam.), Zeke’as Nnaji 14 (3 atk. kam.), Christianas Braunas 9.