Po dviejų nesėkmių Sakramento „Kings“ (44-29) vėl galėjo džiaugtis pergale. Namų arenoje Domanto Sabonio atstovaujama komanda 135:127 (24:30, 32:37, 45:26, 34:34) nugalėjo Fynikso „Kings“ (38-35).

Domantas Sabonis aikštelėje praleido 37 minutes ir buvo labai arti dar vieno trigubo dublio. Lietuvis pelnė 27 taškus (10/14 dvit., 7/8 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausias „Kings“ gretose buvo po savaitės pertraukos sugrįžęs Kevinas Huerteris sumetęs 29 taškus. Pastarasis taip pat pridėjo 9 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus.

„Trečiasis ketvirtis mums buvo didelis. Turėjome pasigauti savo tempą, tęsti kamuolio judėjimą ir parodyti geresnį vaizdą“, – po rungtynių sakė K. Huerteris.

Nors pirmuosius du kėlinius Sakramento ekipa atsilikinėjo ir į ilgąją pertrauką išėjo (56:67), tačiau stipriai sugrįžo į rungtynes minėtame trečiajame kėlinyje. Arenos šeimininkai sėkmingai sumetė 45 taškus ir 11 taškų deficitą ne tik ištirpdė, bet ir išsiveržė 8 taškais į priekį.

Pralaimėjusių pusėje geriausiai pasirodė Devinas Bookeris, kuris per 33 minutes pelnė 32 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Dar 30 taškų į komandos krepšį taikliai įmetė ir Terrence‘as Rossas.

Šiuo metu „Kings“ yra Vakarų konferencijos trečioje vietoje, o „Suns“ rikiuojasi iš paskos – penktoje.

„Kings“: Kevinas Huerteris 29 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Domantas Sabonis 27 (10/14 dvit., 7/8 baud., 9 atk. kam., 9 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 23, De’Aaronas Foxas 19, Keeganas Murray 13 (4 atk. kam.)

„Suns“: Devinas Bookeris 32 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Terrence’as Rossas 30 (5 atk. kam.), Jockas Landale’as 17 (6 atk. kam.), T.J. Warrenas, Chrisas Paulas 15 (6 atk. kam., 13 rez. perd.).