Dramatiška nesėkmę NBA ikisezoninėse rungtynėse patyrė Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ komanda, kuri svečiuose 115:116 (23:22, 33:27, 33:27, 26:40) nusileido „Golden State Warriors“.

Lietuvis per praleistas 34 minutes ant parketo pelnė 12 taškų (4/9 dvit., 0/1 trit., 4/8 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, padarė dvi klaidas ir 5 kartus prasižengė.

„Kings“ gerai pradėjo rungtynes ir visada išliko priekyje, o ilsėtis komandos išėjo jiems pirmaujant 56:49. Po didžiosios pertraukos vaizdas išliko panašus, o vienu metu spurtavę  „Kings“ atitrūko iki 89:76.

Vis dėlto „Warriors“ nebuvo linkusi pasiduoti ir mačui artėjant prie pabaigos vis mažino skirtumą, o po S. Curry tritaškio galiausiai priartėjo iki 106:110.

Likus 13 sek. „Kings“ pirmavo 115:113, bet kitoje atakoje kmuolys atsidūrė S. Curry rankose, kuris dar kartą pataikė tritaškį.

„Kings“ dar turėjo kelias sekundes atsakymui, tačiau išplėšti pergalės nesugebėjo.

Nugalėtojams S. Curry plnė 30 taškų, Jonathanas Kuminga pridėjo 18, Andrew Wigginsas – 16.

„Kings“ gretose De'Aronas Foxas buvo rezultatyviausias su 25 taškais, Keeganas Murray`us įmetė 24.

„Kings“ iki NBA sezono pradžios dar liko vienerios pasiruošimo rungtynės.