Nacinalinės krepšinio lygos (NBA) sezonui besiruošianti Indianos „Pacers“ (0/2) su Domantu Saboniu patyrė antrąjį pralaimėjimą draugiškose rungtynėse. Klubas išvykoje 106:116 (35:32, 20:23, 24:26, 27:35) nusileido Klyvlendo „Cavaliers“ (2/0) krepšininkams.

Lietuvis puikiai aikštėje atrodė jau nuo pat mačo pradžios. Gerai sekėsi ir komandai, kuri pirmavo solidžiai, bet vėliau ėmė barstyti persvarą ir varžovai išlygino žaidimą.

Vėliau vyko atkakli kova, o nugalėtoją lėmė paskutinysis kėlinys, kurį  „Cavaliers“ laimėjo 35:27.

D. Sabonis kur kas daugiau laiko ant parketo praleido pirmoje mačo pusėje. Aukštaūgis iš viso rungtynėse per 26 minutes pelnė 18 taškų (8/11 dvit., 0/2 trit., 2/3 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei kartą suklydo.

Lietuvis buvo rezultatyviausias savo komandoje. Kitą draugišką susitikimą „Pacers“ žais naktį iš penktadienio į šeštadienį su Filadelfikos „76ers“.

„Cavaliers“: Dante Exumas 23, Andre Drummondas ir Darius Garlandas po 17, Isaacas Okoro 15, Damyeanas Dotsonas 10 taškų.

„Pacers“: Domantas Sabonis 18, Aaronas Holiday 16, Justinas Holiday 13, Malcolmas Brogdonas ir Edmondas Sumneris po 11 taškų.