Po buvusios septynių pergalių serijos NBA lygoje dabar Sakramento „Kings“ (10-8) komanda su Domantu Saboniu patyrė antrąją nesėkmę iš eilės.

Lietuvio atstovaujama ekipa šį sykį svečiuose 104:122 (22:36, 40:28, 22:30, 20:28) neprilygo Rytų konferencijos lyderiams, Bostono „Celtics“ (15-4) krepšininkams.

D.Sabonis ant parketo praleido 33 minutes, per kurias pelnė 18 taškų (7/11 dvit., 0/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 10 atšokusių kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, padarė 3 klaidas bei 5 sykius pažeidė taisykles.

Nugalėtojai į priekį šovė dar pirmajame kėlinyje, kai susikrovė dviženklį pranašumą (10:23).

Nors svečiai sugebėjo atsitiesti ir antrajame ketvirtyje išlygino rezultatą (62:62). Visgi, po didžiosios pertraukos vadžias į savo rankas ir vėl stvėrė aikštės šeimininkai.

Pastarieji prieš lemiamą kėlinį spurtavo 16-0 ir vėl įssiveržė į priekį dviženkliu skirtumu (84:94).

Ketvirtajame kėlinyje atstumas tapo rekordinis ir pasiekė 27 taškų ribą (90:117) bei jau buvo aišku, kad užtikrinta pergalė atiteks Bostono ekipai. Ši susitikimą laimėjo 104:122.

„Kings“: De‘Aaronas Foxas 20 (3/8 dvit., 3/9 trit., 5/5 baud.), Domantas Sabonis 18 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Davionas Mitchellas 13, Harrisonas Barnesas 12.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 30 (8/11 dvit., 2/6 trit., 8/9 baud., 8 atk. kam.), Jaylenas Brownas 25, Derrickas White‘as 16, Alas Horfordas 13 (3/3 trit.).