Po dviejų patirtų pralaimėjimų Sakramento „Kings“ (30-23) ir vėl džiaugėsi pergale. Rezultatu 140:120 (31:24, 34:24, 34:40, 41:32) jie palaužė arenos šeimininkus Hiustono „Rockets“ (13-41).

Domantas Sabonis aikštelėje per 31 minutę į komandos sąskaitą įrašė dvigubą dublį – pelnė 17 taškų (1/2 trit., 6/8 dvit., 2/2 baud.), atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 7 kamuolius.

Rezultatyviausiai „Kings“ gretose pasirodė Keeganas Murray, kuris per 32 minutes taikliai sumetė net 30 taškų. Taip jis pagerino ir savo šio sezono rezultatyvumo rekordą.

Nors antrajame kėlinyje „Rockets“ prie svečių buvo priartėję per 6 taškus, tačiau netrukus pasipylę taiklūs Sakramento krepšininkų metimai ketvirčio pabaigoje lėmė jau dviženklę persvarą (65-48).

Tiesa, trečiąjį kėlinį šeimininkai laimėjo 40:34, tačiau tai jiems nepadėjo priartėti prie pergalės ir „Kings“ mačą užtikrintai baigė 20 taškų persvara.

Pralaimėjusių gretose rezultatyviausias buvo Jalenas Greenas (27 taškai), arti dvigubo dublio buvo Kenyonas Martinas jaunesnysis. Pastarasis per 32 minutes suvertė 18 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.

Šiuo metu Sakramento ekipa yra trečioje Vakarų konferencijos lentelės vietoje, o „Rockets“ vis dar stovi paskutinėje tos pačios lentelės vietoje.

„Kings“: Keeganas Murray 30 (6 atk. kam.), Malikas Monkas 20, Domantas Sabonis (1/2 trit., 6/8 dvit., 2/2 baud., 7 atk. kam., 10 rez. perd.), Kevinas Huerteris 16 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), De’Aronas Foxas 16 (4 atk. kam., 8 rez. perd.), Trey Lylesas 14.

„Rockets“: Jalenas Greenas 27, Kenyonas Martinas jaunesnysis 18 (8 atk. kam.), Ericas Gordonas 16 (8 rez. perd.), Alperenas Sengunas 15 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Jabari Smirthas jaunesnysis 13 (5 atk. kam.).