Namų arenoje žaidę Niujorko „Knicks“ (29-26) rezultatu 108:97 (24:35, 27:18, 25:26, 32:18) nukalė pergalę prieš Filadelfijos „76ers“.

Nors po pirmojo rungtynių kėlinio Niujorko krepšininkai atsiliko 11 taškų, tačiau deficitą jie sugebėjo įveikti. Praėjus vos porai trečiojo ketvirčio minučių „Knicks“ jau išlygino rezultatą, o po puikios atkarpos rungtynių pabaigoje laimėjo dviženkle persvara.

Laimėtojų pusėje rezultatyviausiai pasirodė Juliusas Randle‘as. Per 34 minutes aikštelėje jis pelnė 24 taškus, taip pat atkovojo 9 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Į „76ers“ sąskaitą įspūdingą dvigubą dublį įrašė komandos lyderis Joelis Embiidas. Jis sumetė 31 tašką ir atkovojo 14 kamuolių. Dar vieną dvigubą dviženklį pralaimėjusiems pridėjo Jamesas Hardenas – 12 taškų, 12 rezultatyvių perdavimų.

Filadelfijos krepšininkai laimėjo 9 iš pastarųjų 10 rungtynių ir šiuo metu yra trečioje Rytų konferencijos lentelės vietoje, o „Knicks“ rikiuojasi 7-oje pozicijoje.

„Knicks“: Juliusas Randle’as 24 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Jalenas Brunsonas 21 (5 atk. kam., 7 rez. perd.), Evanas Fournieras 17, Milesas McBride’as 14, Quentinas Grimesas 13.

76ers“: Joelis Embiidas 31 (14 atk. kam.), Tobiasas Harrisas  14 (10 atk. kam.), De’Anthony Meltonas 14, Jamesas Hardenas 12 (8 atk. kam., 12 rez. perd.), Tyrese’as Maxey 12, P. J. Tuckeris 10.