Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Čempiono titulą ginantis Sebastianas Vettelis abejoja, kad jo atstovaujamai „Red Bull“ ekipai artimiausiu metu pavyks pavyti čempionate pirmaujančią „Mercedes“ ekipą.

REKLAMA

Vokietis tikisi, kad komandos bei „Renault“ padaryta pažanga leis ekipai kovoti dėl vietų rikuotės priekyje. Sportininkas taip pat sieja viltis su Bahreine vykusiuose bandymuose išmėgintomis naujomis detalėmis.

„Bandymų metu padarėme pažangą. Pagerinome ne tik savo bolidą, bet ir jėgainę. Taigi turėtume žengti žingsnį į priekį. Tačiau koks bus tas žingsnis, teks palaukti ir sužinosime“, – kalbėjo „Red Bull“ pilotas S. Vettelis.

REKLAMA
REKLAMA

„Žinoma, būtų didžiulis siurprizas jei mums pavyktų sumažinti atsilikimą nuo „Mercedes“. Turime išlikti realistai ir susitaikyti su situacija, kokią matėme pirmose lenktynėse. Persvara ir toliau turėtų išlikti ta pati – apie vieną sekundę per ratą. Panaikinti tokia persvarą vienu kartu, tikėkimęs, jog nėra neįmanoma. Tačiau turime išlikti realistai.“

Praeityje „Mercedes“ komanda ir jos pilotai buvo greiti Šanchajaus (Kinija) trasoje. Įvertinęs sidabrinių strėlių formą pirmose sezono lenktynėse S. Vettelis mano, kad šį savaitgalį sustabdyti „Mercedes“ minėtoje trasoje bus itin sunku.

„Mercedes“ toliau išlieka favorite. Tuo tarpu mes bandysime kuo mažiau nuo jų atsilikti. Kas yra realu? Jei finišuosime pirmame penkete mums tai bus geras rezultatas. Nesame dar tokioje formoje kokioje norėčiau, kad būtume. Tačiau tai normalu įvertinus, jog įvyko daug pokyčių, atsirado dalykų, prie kurių turime priprasti. Mes vis dar bandome kuo daugiau sužinoti apie savo bolidą. Mums tai vienas iš didžiausių iššūkių.“

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų