Populiarioje interneto svetainėje demotyvacija.lt pasirodė nauja fotografija, kurioje puikuojasi WAKO pasaulio kikbokso čempionas Sergejus Maslobojevas, pravarde Kuvalda. Neseniai Brazilijoje titulą laimėjęs kovotojas čia atkreipia dėmesį į knygų skaitymą.

„Sekmadienį surengėme uždarą ringą savo jaunimui ir, kai dėliojome poras, pradėjau kalbėti apie skaitymą, rekomenduoti kai kurias knygas. Kažkas pajuokavo, kad smagiai atrodyčiau kaip tame paveiksliuke su katinu“, – apie netikėtai kilusią mintį balsas.lt pasakojo S. Maslobojevas.

Jis sakė, kad kaip tik tą pačią dieną buvo atvykęs fotografas, darė nuotraukas kovotojų puslapiui. „Pasinaudojome ir įgyvendinome sumanymą – bus savotiškas paraginimas jauniems žmonėms. Parodėme, kad ir pasaulio čempionai vertina knygas“, – teigė Lietuvos kikbokso žvaigždė.

Paviešintoje nuotraukoje S. Maslobojevas įsiamžino personažo, kuris gatvėje prašo rūkyti kailyje. Su kovotojo šortais, kaklaraiščiu, akiniais ir už šortų užkišta autoriaus Anthony Robbinso knyga „Pažadinkite savyje milžiną“ jis klausia: „Turi skaityti? O jeigu randu?“

REKLAMA

Kovotojas tvirtino, kad knyga parinkta neatsitiktinai: „Per gimtadienį dovanojo draugas. Labai ją vertinu ir mėgstu. Iš pradžių galvojome knygos viršelį užtušuoti, bet paskui pamaniau, kam nors kitam ši knyga taip pat gali praversti. Mane ji gerokai pastūmėjo, kad keisčiau gyvenimą į geresnį.“

„Facebook“ paskyroje ant savo „sienos“ S. Maslobojevas paskelbė itin patriotiškus Johno F. Kennedy žodžius: „Negalvokite, ką jums gali duoti jūsų šalis – galvokite, ką jai galite duoti jūs.“ Juos kovotojas rado būtent minėtoje knygoje.

S. Maslobojevas prisipažino, kad knygą į rankas griebia iš karto, kai tik randa laisvo laiko. „Stengiuosi paskaityti. Ypač patinka tokie gyvenimo motyvatoriai kaip Dale‘as Carnegie, Anthony Robbinsas, Ogas Mandino“, – teigė jis.


Rašyti komentarą...
s
ss
2013-10-28 16:17:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dusk tu varnalesa
Atsakyti
-1

m
matau
2013-10-29 11:21:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
saunuolis Sergejus, visada ragina jaunima tobuleti kiek sporte tiek ir gyvenime! sekmes!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų