„Ryto“ direktorius – apie Kairio kompensaciją ir gandus dėl Echodo

Vilniaus „Ryto“ klubo aktualijoms skirtoje laidoje „Juoda Balta Raudona“ apsilankęs ekipos direktorius Justas Jankauskas atskleidė keletą vidinių naujienų – tarp jų ir tai, kiek kainuos buvusio trenerio Donaldo Kairio atleidimas.

Vilniečiai D. Kairį atleido kiek daugiau nei prieš savaitę – po šio ėjimo buvo atsiradę gandų, kad klubui toks sprendimas gali kainuoti net 300 tūkstančių eurų.

„Tam tikri dalykai liko nesuderinti, tai priklausys nuo to, kaip jis greitai susiras darbą, koks tas darbas bus, kaip bus apmokamas – nuo to priklausys tolimesnis mūsų išsiskyrimo kelias.

Piniginiais klausimais nenorėčiau spekuliuoti, bet pagal mūsų skaičiavimus kompensacija maksimaliai turėtų siekti pusę to, apie ką kalbame. Bet čia yra maksimali. Manau, kad turėsime žymiai mažesnę ją“, – sakė J. Jankauskas.

D. Kairį pakeitė Giedrius Žibėnas – vienas iš Lietuvos krepšinio lygos (LKL) komentatorių tiesioginio eterio metu pasidalino gandu, kad šiam specialistui suteiktas šešerių rungtynių bandomasis laikotarpis.

„Apie tokį skaičių tikrai nesame kalbėję. Kalbame, kad Giedrius yra tas treneris, kuris turėtų pabaigti sezoną. Žinoma, seksime situaciją, rungtynes ir kaip jos klostosi, reaguosime į situaciją. Vadovybė pasitiki treneriu“, – pabrėžė J. Jankauskas.

Kalbėdamas apie pokyčius vyras atskleidė, kad kol kas galvojama tik apie galimą amerikiečio Keitho Bensono paleidimą.

„Šiuo metu apie pokyčius sudėtinga kalbėti, kai esame devyniese. Svarstome įvairius variantus, visi žino, kad turime Bensono opciją – iki sausio 30 d. galime išsiskirti su juo. Apie kitus pokyčius – neplanuojame išsiskirti su žaidėjais, bet bandome ieškoti, kaip galėtume papildyti komandą. Visiems pasveikus turėsime 11 žaidėjų, tad viena vieta yra laisva“, – teigė „Ryto“ direktorius.

J. Jankauskas paneigė ir gandą, kad pagrindiniu centru Martynu Echodu ir šio išpirkimo galimybėmis domisi Jeruzalės „Hapoel“, kurio vairą neseniai perėmė Dainius Adomaitis.

Laidoje taip pat dalyvavo ir krepšinio ekspertas Rūtenis Paulauskas – buvo diskutuojama ir apie antrą komandą Vilniuje, „Ryto“ dabartį ir jaunimo auginimą.

Kviečiame žiūrėti visą „JBR“ laidą:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų