Rygos „TTT-Riga“ klubas su Gabija Meškonyte apgynė Baltijos moterų krepšinio lygos („Biosil-WBBL“) nugalėtojų titulą, kai šeštadienio pavakarę 77:66 (17:23, 28:17, 22:18, 10:8) Palangoje pranoko Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto komandą.

Pirmuosius finalo taškus baudos metimais pelnė „TTT-Riga“ žaidėja Ieva Pulvere, bet Klaipėdos komandai atstovaujanti latvė Lina Loceniece dviem tritaškiais iš eilės pademonstravo savo komandos ambicijas.

Ambicijos netrukus buvo patvirtintos naujais darbais. LCC tarptautinis universitetas nuolat pirmavo, o po Urtės Slavickaitės bei Maisos Dias baudos metimų įgijo 8 taškų pranašumą (21:13).

Antrajame kėlinyje Elizabete Bulane tritaškiu klaipėdiečių pranašumą išaugino iki 9 taškų (26:17), bet I. Pulvere dvitaškis ir Margaux Claveau tritaškis privertė Vilių Stanišauską prašyti minutės pertraukėlės.

Po jos mažai kas pasikeitė. „TTT-Riga“ kėlinio viduryje Gabijos Meškonytės dvitaškiu greitoje atakoje išlygino rezultatą (30:30), o I. Pulvere netrukus ir išvedė Rygos ekipą į priekį (34:33).

Po 2 kėlinių Latvijos ekipa buvo priekyje 45:40, o antrą rungtynių pusę pradėjo 4 taškais iš eilės (49:40). Trečiajame kėlinyje „TTT-Riga“ pranašumas pasiekė dviženklį (61:51) ir jo sunaikinti klaipėdietėms nepavyko iki pat rungtynių pabaigos.

Po finalo krepšininkėms buvo įteikti asmeniniai prizai. Reguliariojo sezono naudingiausios žaidėjos apdovanojimas įteiktas „Šiaulių-Vilmers“ krepšininkei Cassidy Mihalko, o naudingiausia finalo ketverto žaidėja pripažinta I. Pulvere. Į geriausiųjų penketą kartu su šia „TTT-Riga“ žaidėja pateko G. Meškonytė, L. Loceniece, Viktorija Balaban (Klaipėdos „Neptūnas-Amberton“) ir Eglė Zabotkaitė (Vilniaus „Kibirkštis“).

„TTT-Riga“: Ieva Pulvere – 22 (6/10 dvit.), Gabija Meškonytė – 15 (7/13 dvit.), Margaux Claveau – 13 (8 atk. k.), Dekeiya Cohen – 9, Vanesa Jasa – 7, Luize Sila – 6 (8 atk. k.), Aleksandra Stepanova – 3, Evelina Otto – 2.

LCC tarptautinis universitetas: Elizabete Bulane – 17 (3/5 trit.), Gerda Raulušaitytė – 14, Lina Loceniece – 14 (4/6 trit.), Urtė Slavickaitė – 7, Maisa Dias (8 atk. k.), Dominyka Paliulytė – po 5, Kateryna Dike, Maiara Dias – po 2.

Rungtynių vaizdo įrašas – naujienos viršuje.