Palangos arenoje paaiškėjo antroji Baltijos moterų krepšinio lygos („Biosil-WBBL“) finalo dalyvė. Antrajame pusfinalyje penktadienio vakarą įvyko uostamiesčio derbis, kuriame dėl bilieto į finalą susikovė Klaipėdos „Neptūnas-Amberton“ ir Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas, o pergale 62:52 (9:13; 18:14; 17:18; 18:7) džiaugėsi LCC tarptautinio universiteto komanda.

Rungtynių pradžioje abi komandos pademonstravo maksimalų užsivedimą dirbti gynyboje, o sužaidus 3 minutes LCC Tarptautinis Universitetas pirmavo 6:0.

Tuomet krepšys atsirišo ir „Neptūnui-Amberton“. Po pirmojo kėlinio jau ši ekipa buvo priekyje 13:9, o antrajame sugebėjo įgyti ir dviženklį pranašumą (20:9). Vis dėlto dar iki didžiosios pertraukos studentės sugebėjo žaidimą išlyginti ir ilsėtis komandos iškeliavo švieslentėje degant lygiam rezultatui – 27:27.

Trečią kėlinį geriau pradėjo LCC tarptautinio universiteto komanda (38:32), bet persvaros ilgai taip pat neišsaugojo. Po 3 kėlinių priekyje 45:44 vėl buvo „Neptūnas-Amberton“.

Ketvirtojo kėlinio viduryje rimtą paraišką pergalei pateikė LCC tarptautinis universitetas. Studentės spurtavo 10:0 ir susikrovė, kaip tokioms rungtynėms, labai solidžią 9 taškų persvarą (59:48). Netrukus paaiškėjo, kad tai buvo lemiamas rungtynių lūžis.

„Neptūnas-Amberton“ niekaip nesugebėjo išlipti iš šios duobės, o paskutinę minutę varžovės savo persvarą dar ir pavertė dviženkle.

Finale LCC tarptautinio universiteto krepšininkės susitiks su Rygos TTT ekipa, o „Neptūnas-Amberton“ komanda dėl bronzos susikaus su Vilniaus „Kibirkšties“ krepšininkėmis.

Kova dėl bronzos šeštadienį prasidės 13.15 val., o didysis finalas įvyks 16.00 val. Abiejų rungtynių eigą galėsite sekti kartu su portalu tv3.lt, o tiesioginė jų transliacija vyks TV3Play.

LCC tarptautinis universitetas: Lina Loceniece - 21, Maisa Dias - 15 (13 atk. k., 4 rez. p., 4 per k., 24 naud.), Maiara Dias - 10, Gerda Raulušaitytė - 8 (8 atk. k.), Elizabete Bulane - 4, Urtė Slavickaitė - 3, Dominyka Paliulytė - 1.

„Neptūnas-Amberton“: Viktoria Balaban - 14, Audronė Zdanevičiūtė - 12, Rūta Stipra - 11 (10 atk. k.), Marina Solopova - 7 (7 atk. k.), Brigita Sinickaitė - 4, Maria Delgado - 3, Amanda Okodugha - 1.