Rusijos žvaigždė apie bučinį su Mbappe: „Nežinojau, kad jam tada buvo 17“

Rusijos televizijos laidų vedėja, modelis, „blogerė“ ir verslininkė Viktorija Bonia, kalbėdama su „Sport Express“, atskleidė pikantiškas detales iš savo santykių su futbolo pasaulio žvaigždėmis.

„Anksčiau daug laiko praleisdavau Paryžiuje ir dažnai bendraudavau su Neymaru, bet pastaruosius 2 metus su juo nekalbėjau. Tuo tarpu su Mbappe iki šiol palaikau ryšį. Neseniai jis užsikrėtė koronavirusu, tada paklausiau, kaip jis laikosi, jis atsakė, kad viskas gerai. Dybala irgi geras mano pažįstamas, jam irgi parašiau, kai užsikrėtė koronavirusu. Taip pat palaikau ryšius su Fellaini ir Drogba. Anksčiau teko praleisti nemažai laiko su Neymaru.

Jis nuolat žaidžia pokerį, leidžia laiką su draugais ir rengia triukšmingus vakarėlius. Neymaras yra geras vyrukas, bet turi vieną didelę problemą – jis yra tikras mergišius. Supratau, kad geriau nuo jo laikytis šiokio tokio atstumo, nes kitu atveju mūsų santykiai greitai būtų nutrūkę“, – pasakojo V.Bonia.

41-erių rusė pažymėjo, kad prieš keletą metų pabučiavo Kylianą Mbappe ir nežinojo, kad jam tuo metu tebuvo 17-a: „Kartą pabučiavau Mbappe, bet nežinojau, kad jam tada tebuvo 17-a. Tiesiog abu tuo metu buvome laisvi. Kai sužinojau, kiek jam metų, pagalvojau, kad būsiu apkaltinta pedofilija.“

K.Mbappe, būdamas 17-os, jau buvo įsitvirtinęs pagrindinėje „Monaco“ sudėtyje ir po fantastiško sezono atkreipė PSG dėmesį.

V.Bonia taip pat prisiminė Cristiano Ronaldo romaną su Irina Shayk. Rusė patikino, kad visa tai tebuvo viešųjų ryšių triukas.

„Tie žmonės, kurie pažįsta Iriną su Cristiano, man sakė, kad jų santykiai buvo paremti bendru sutarimu. Tai buvo kaip kontraktas. Tam, kad atleto įvaizdis visuomenėje būtų geresnis, jam reikia šeimos. Europoje tai ypač svarbu. Irina padėjo pagerinti Ronaldo įvaizdį ir tai jiems abiems išėjo į naudą“, – pridėjo V.Bonia. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų