Tokijo žaidynėse trečiadienį įvyko moterų dueto sinchroninio plaukimo finalas. Jame auksą iškovojo favoritėmis laikytos Rusijos olimpinio komiteto sportininkės Svetlana Romashina ir Svetlana Kolesnichenko.

Jų šokis buvo įvertintas beveik maksimaliu balu. Jos kartu apgynė ir 2016 m. Londone iškovotus aukso medalius. Komandą sudarė Svetlana Kolesničenko ir Svetlana Romašina.

Rusijos olimpinio komiteto sportininkės moterų sinchroninio plaukimo varžybose olimpiadose laimi visus auksinius medalius nuo pat 2000 m. Sidnėjaus žaidynių.

Įspūdingą pasiekimą laimėdama auksą Tokijuje užfiksavo 31-erių S.Romashina, kuri ketvirtose olimpinėse žaidynėse iš eilės iškovojo olimpinį aukso medalį.

Antroji vieta atiteko kinėms, o bronzos medaliais pasidabino ukrainiečių duetas.

Nuo jų nedaug atsiliko japonės, kurios neslėpė liūdesio, kad joms nepavyko užlipti ant apdovanojimų pakylos.