Ketvirtojo kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ iškovojo trečiąją pergalę „Betsafe-LKL“.

14 taškų turėtą deficitą panaikinę Rimanto Grigo auklėtiniai 80:74 įveikė Prienų-Birštono „Vytautą“.

Galingai rungtynes pradėjęs „Vytautas“ susikrovė 14 taškų pranašumą (22:8), tačiau „Pieno žvaigždės“ netrukus persvėrė rezultatą (25:24).

Prieš pat ilgosios pertraukos pradžią „Vytautas“ dar kartą padidino persvarą iki dviženklės ribos (41:31).

Prasidėjus paskutinei mačo minutei, rezultatas buvo lygus (72:72), tačiau pasvaliečiai netrukus nutolo į priekį keturiais taškais (76:72).

Po Eigirdo Žukausko taiklių baudų metimų skirtumas sumažėjo iki dviejų taškų (76:74). Visgi, Justo Sinicos tolimas metimas buvo netaiklus, o Artūras Ausėjas įtvirtino pergalę baudų metimais (80:74).

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Nikita Balašovas, pelnęs 14 taškų, atkovojęs penkis kamuolius ir surinkęs 19 naudingumo balų.

„Pieno žvaigždžių“ ekipai A. Ausėjas pridėjo 17 taškų, Ryanas Harrow įmetė 13 taškų, Aleksėjus Žukanenka – 11.

„Vytauto“ gretose Edvinas Šeškus ir Eigirdas Žukauskas (7 atk. kam.) pelnė po 18 taškų, Tadas Klimavičius surinko 14 taškų ir atkovojo septynis kamuolius, Tomo Dimšos sąskaitoje buvo 10 taškų.