DNB LKF taurės turnyre paaiškėjo trečiasis finalo ketverto dalyvis. Juo tapo Prienų „Rūdupis“, namie per atsakomąsias 3 etapo rungtynes įtikinamai įveikęs Pasvalio „Pieno žvaigždes“ 64:50 (21:9, 12:19, 13:14, 18:8) ir revanšavęsis už pralaimėjimą per pirmąjį mačą rezultatu 57:59.

Po 3 kėlinių „Rūdupis“ pirmavo tik 46:42, tačiau 4 kėlinio pradžioje spurtavo 8:0 (54:42) ir artyn varžovų jau nebeprisileido.

Nugalėtojus į pergalę šiandien vedė Gintaras Kadžiulis — 22 taškai, Simas Buterlevičius — 14 ir Povilas Butkevičius — 10.

Pasvalio ekipoje dviženklį taškų skaičių — 12 — pavyko surinkti tik Trevonui Hughesui. Eimantas Bendžius ir Saulius Kulvietis pridėjo po 9 taškus.

„Rūdupio“ varžovai DNB LKF taurės turnyro finalo ketverto pusfinalyje paaiškės vasario 12 dieną Radviliškyje per papildomas rungtynes tarp „Šiaulių“ ir „Pieno žvaigždžių“.