40
Nenadas Čanakas  (Erikas Ovčarenko/ BNS nuotr.)

Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ krepšininkai išplėšė pergalę Kaune ir pratęsė „Betsafe-LKL“ čempionato pusfinalio seriją.

40

Panevėžiečiai svečiuose laimėjo trečiąsias serijos rungtynes rezultatu 67:66 ir sušvelnino serijos rezultatą iki 1-2.

Sekmadienį Panevėžio klubas turės galimybę atstatyti pusiausvyrą serijoje, jei sugebės laimėti. Priešingu atveju į finalą žengs Kauno „Žalgiris“.

Po laimėtų rungtynių „7bet-Lietkabelio“ strategas Nenadas Čanakas džiaugėsi pasiekta pergale ir parodytu auklėtinių charakteriu.

„Esu patenkintas, kad pratęsėme šią seriją. Net jei būtume pralaimėję rungtynes, mes kovojome ir parodėme savo veidą bei charakterį“, – trumpai atsakė treneris.

Antroje rungtynių dalyje „Žalgiris“ kontroliavo žaidimą. Kaip komanda nepalūžo?

Turėjome šansą ir juo pasinaudojome šiandien. Kai pralaimi serijoje prieš Eurolygos komandą serijoje 0-2 ir dar žaidi svečiuose, atsilieki 9 taškais, tai nėra patogi situacija. Mes išlikome kartu, kovojome ir esame verti šios pergalės. Stengsimės atiduoti visas jėgas sekmadienį.

M. Rubštavičius sužaidė puikias rungtynes. Kaip galite pakomentuoti jo pasirodymą?

Tikrai taip. Galbūt, dabar nėra pats tinkamiausias laikas kalbėti apie žaidėjus atskirai. Mantas puikiai žino, ką aš apie jį galvoju ir jis toliau stengiasi dirbti. Mantas yra Lietuvos krepšinio ateitis.

Kas galėtų padėti laimėti dar vienas rungtynes sekmadienį?

Atkrintamosiose daug lemia energija, komandinė dvasia. Šiuose dalykuose manome, kad esame geri. Pamatysime. Nėra daug, kuo galėtume nustebinti varžovus ir kažką naujo paruošti.

Kaip galite sustabdyti I.Tayloro aštrumą aikštėje?

Tai nėra lengva, nes jis Eurolygos žaidėjas. Jis gali rinkti taškus. Jei mes laimėsime, aš būsiu laimingas dėl to.