Ronaldo žinutė Messi: „Gera sutikti senus draugus“

Ketvirtadienį vykusiose draugiškose rungtynėse Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa 5:4 nugalėjo Saudo Arabijos žvaigždžių komandą, kurios kapitonu buvo Cristiano Ronaldo.

Tai buvo viena iš retų, o galbūt net ir paskutinė, galimybė vienoje aikštelėje vėl išvysti ilgamečius varžovus C.Ronaldo ir Lionelį Messi.

L.Messi pasižymėjo 3-ią minutę, tuo tarpu C.Ronaldo realizavo 11 metrų baudinį bei įmušė dar vieną įvartį jau 6-ą pirmojo kėlinio pridėtą minutę.

Abu žaidėjai buvo pakeisti 62-ą minutę.

Prieš rungtynes buvo užfiksuota, kaip futbolininkai draugiškai kalbasi tarpusavyje bei apsikabina, o po rungtynių C.Ronaldo perdavė kolegai žinutę ir per socialinius tinklus.

„Džiaugiuosi sugrįžęs į aikštelę ir pelnęs įvarčius. Taip pat labai malonu pamatyti senus draugus!“, – rašė Saudo Arabijoje debiutavęs C.Ronaldo.

C.Ronaldo buvo pripažintas geriausiu rungtynių žaidėju.