„Rockets" ekipą palieka vyriausiasis treneris R. Adelmanas

Po keturių sezonų prie Hjustono „Rockets“ ekipos vairo abipusiu susitarimu komandą palieka vyriausiasis treneris Ricky Adelmanas.

Stratego sutartis su komanda dar galiojo iki šių metų birželio pabaigos. „Rockets“ šiemet liko už atkrintamųjų varžybų borto. Anot klubo generalinio direktorius Darylo Morey, šis sprendimas priimtas po daugybės kalbų ir diskusijų.

„Buvo nuostabu kartu ir dirbti, ir mokytis iš tokio trenerio kaip R.Adelmanas,- teigė D.Morey. - Treniruodamas klubą jis užsitarnavo didžiulę pagarbą ir išsikovojo savo vietą šlovės muziejuje. Dėkojame jam ir linkime sėkmės ateityje.“

R.Adelmanas su „Rockets“ per keturis sezonus iškovojo 193 pergales ir patyrė 135 nesėkmes. O šį sezoną ekipa su 43 pergalėmis ir 39 pralaimėjimais Vakarų konferencijoje liko devinta.

„Man patiko šie keturi metai komandoje, nors buvo ir įvairiausių kliūčių, ir sunkių akimirkų. Tačiau visi kartu nepasidavėme ir buvome komanda. Dirbdamas su tokia komanda kasdien jaučiau džiaugsmą. Ypač man patiko pastarieji du metai, kai subūrėme tikrai gerus žaidėjus į būrį. Sunku palikti šį klubą, tačiau visada ateina pabaiga“,- tikino R.Adelmanas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų