Kai naktį iš penktadienio iš šeštadienio Hjustono „Rockets“ įspūdingai (131:103) nugalėjo Niujorko „Knicks“ ekipą, o „Rio Grande Valley Vipers“ komanda su Donatu Motiejūnu nesėkme pradėjo NBDL pirmenybes – 113:115.

„Pirmieji 3–4 ant suolo NBDL sėdintys vyrukai mažai kuo skiriasi nuo krepšininkų, kurie NBA klubuose yra 11–15 žaidėjai. Krepšinio lygis čia tikrai aukštas – daug aukštesnis nei koledžų krepšinio. Beveik kiekvienas NBDL klubas galėtų kautis dėl NCAA čempiono titulo. Tikrai puikios komandos žaidžia kiekvieną vakarą ir daug žmonių eina pažiūrėti, koks aukštas varžybų lygis“, – teigė pirmąsias „Rio Grande Valley Vipers“ rungtynes stebėjęs „Rockets“ generalinis direktorius Darylas Morey.

D.Motiejūnas ir Scottas Machado susitikimą pradėjo ne tik startiniame penketuke, bet ir žaidė po daugiau nei 35 minutes. Nors komanda pralaimėjo, tačiau „Rockets“ naujokai sužibėjo. D.Motiejūnas įmetė 31 tašką, o jo kolega surinko 20.

„Motiejūnas yra labai talentingas puolantysis žaidėjas, ką jis puikiai pademonstravo. Mes norime, kad jis žaistų daug ir galėtų pagerinti savo žaidimą greitajame puolime bei geriau prisitaikyti prie NBA lygio kovų. Norime jį matyti pavargusį, tačiau toliau sėkmingai besiginantį be pražangų ir kovojantį dėl kamuolių. Norime, kad Donatas sustiprėtų ir galėtų grumtis su stipriais vyrukais NBA. Jo komandoje savo dydžiu išsiskiria tik Jeffas Adrienas, tačiau kitose ekipose yra didesnių ir stipresnių vyrukų už Donatą, su kuriais jis susitiks ateityje“, – dėstė D.Morey.

Nors buvo pasigirdę kalbų, jog „Rockets“ išsiųs į NBDL ir R.White‘ą, tačiau amerikietis toliau lieka NBA: „Mes niekada nieko nesakėme apie White‘o išsiuntimą į NBDL. Jis kruopščiai dirba ir esame optimistiškai nusiteikęs jo atžvilgiu.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų