• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Po dviejų dienų komandos dar kartą susitiks jau Slovėnijoje.

Lietuviai ilgą laiką kontroliavo rungtynes, bet slovėnai į kovą sugrįžo ketvirtajame kėlinyje.

Įpusėjus lemiamam kėliniui šeimininkų persvara jau buvo itin trapi – 79:77. Po kelių minučių lietuviams teliko taškas – 81:80. Vis tik tuomet 6 taškus pelnė Deivido Sirvydžio ir Roko Jokubaičio tandemas ir mūsiškiai vėl truktelėjo į priekį (87:80). T. Sedekerskio tolimas metimas uždarė nugalėtojo klausimą ir lietuviai galiausiai šventė pergalę.

Rezultatyviausias lietuvių gretose buvo Marius Grigonis, kuris pelnė 17 (3/6 tritaškiai) taškų.

„Daug kažką ne mano darbas šnekėti. Smagu iaip sugrįžti, pasimatyti su visais. Žiūrėsime, kaip seksis“, –  spaudos konferencijoje sakė M. Grigonis.

REKLAMA
REKLAMA

Pradžioje per abi komandas prametėte dešimt metimų. Kas lėmė tokią pradžią?

Normalu. Ką tik susirinkome, aš turėjau iš viso vos 2–3 treniruotes. Jokio stebuklo nėra. Toks tas krepšinis ir viskas gerai, pradžioje ypač visko būna.

REKLAMA

Kokia šiuo metu jūsų fizinė kondicija?

Norėtųsi dabar pagulėti pliaže Graikijoje, bet nėra, ko guostis. Ilgas buvo sezonas, su daug pakilimų ir nuopuolių. Galiausiai sezonas baigėsi su euforija. Sunku pereiti iš vieno gyvenimo į kitą. 

Bet, vėlgi, nėra ko guostis, reikia eiti ir daryti, ką mokame.

Ar nėra sunku persiorientuoti prie skirtingo vaidmens rinktinėje ir klube?

Esu jau patyręs žaidėjas, 30 metų. Turiu patirties. „Panathinaikos“ turiu vieną vaidmenį, rinktinėje – kitą. Čia perimetro žaidėjų lygis šiek tiek kitoks, tai gaunasi, kad čia daugiau žaidžiu su kamuoliu. Treneris sako mesti, tai metu.

REKLAMA
REKLAMA

Kaip su D.Motiejūno kvietimu į Atėnus? 

Nežinau. Aš jam pasakiau, kokia situacija, bet nežinau, ar jam siūlo. Sunku apibūdinti mūsų energiją, atmosferą. Graikijoje su tokiais sirgaliais žaidimą reikia patirti. To tiesiog nenupasakosi. Jis jau irgi patyręs žaidėjas ir supranta, ko jam reikia.

Ar jau pasveikinote L.Browną prisijungus prie klubo?

Dar gal neoficialiai. Bus įdomu. Galbūt reikės atsinešti daugiau kamuolių į rungtynes. Klubas juda į priekį ir toks gaunasi kaip superklubas. Perdarys dar ir areną, tai bus smagu, būsime viršuje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kokį įspūdį palieka D.Sirvydis ir Ą.Tubelis?

Apie krepšinį dar sunku kalbėti, reikia pamatyti daugiau rungtynių. Mačiau D. Sirvydį šiek tiek Europos taurėje, Ą. Tubelio išvis nemačiau.

Bet abu smagūs, normalūs vyrai. Ą Tubelis galbūt yra kažkiek ramesnis, D. Sirvydis šiek tiek daugiau šneka. Kai pabūsime šiek tiek ilgiau, paklauskite tada, atsakysiu.

Kaip M. Kuzminskas susitvarko su kapitono funkcijomis?

Nedalyvavau balsavime, nežinau, ko čia jį išrinko (šypsosi). Jam jau irgi daug metų, daug matęs ir praėjęs. Kapitono statusas jau nyksta, bet M. Kuzminskas visada buvo tas, kurio visi klauso, seka. Jis yra tas žmogus, kurio reikia atsiklausti.

REKLAMA

K.Prepeličius metė 16 baudų. Gerai pardavinėjo pražangas ar teisėjai fiksavo kiekvieną prisilietimą?

Teisėjams irgi atostogos. Jis visada toks žaidėjas buvo. Jeigu viską švilpsi, tada taip, K. Prepeličius gali mesti ir 20 baudų. Bet čia draugiškos rungtynės ir apie teisėjavimą kalbėti neverta, kiek kas metė ar nemetė. 

Sveikinu su tuo, kad metė 16 baudų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų