Reikalavimai Tokijo žaidynėse: jokių skanduočių ir milžiniškas testų kiekis

Tokijo vasaros olimpinių žaidynių organizatoriai ruošiasi prisitaikyti prie pasikeitusių gyvenimo sąlygų ir pristatė planą, kokių saugumo reikalavimų bus laikomasi olimpinių žaidynių metu.

Tarptautinis olimpinis komitetas, tarptautinis paralimpinis komitetas ir žaidynių organizatoriai iš Japonijos paskelbė pirmąjį taisyklių paketą, kurių bus privaloma laikytis tam, kad žaidynes pavyktų surengti saugiai.

Sportininkai ir kiti delegacijų nariai turės visą laiką dėvėti kaukes. Jas bus galima nusiimti tik valgant ir miegant. Taip pat visų žaidynių dalyvių prašoma kaip įmanoma labiau vengti kontaktų su kitais asmenimis.

Apsikabinimai, rankų paspaudimai ir sumušimai bus draudžiami. Viešuoju transportu bus galima naudotis tik gavus specialų leidimą.

Anksčiau olimpiečiai turėdavo galimybę apsilankyti įvairių sporto šakų varžybose ir palaikyti tautiečius. Šiemet tokia galimybė panaikinta.

Koronaviruso testai atletams bus atliekami kas 4 dienas. Gavus teigiamą testo rezultatą, sportininkas privalės izoliuotis ir laikytis Japonijos medikų nurodymų.

Pristatyti ir pirmieji draudimai sirgaliams. Jie tribūnose negalės traukti dainų ir skanduočių, o emocijas bus leidžiama išreikšti tik plojimais.

Priminsime, kad Tokijo olimpiada vyks liepos 23 – rugpjūčio 8 dienomis. Šiuo metu teisę startuoti olimpinėse žaidynėse turi 24 lietuviai, tačiau daugelis sporto šakų dar nebaigė atrankos į olimpiadą. 

Žaidynių oficialus transliuotojas bus didžiausia Lietuvos televizija – TV3.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų