Čempionų lygoje antradienio vėlų vakarą Lietuvos laiku sužaistos dar šešerios rungtynės.

E grupėje dar prieš šį turą buvo aišku, kas keliauja į kitą etapą, bet kovos vyko dėl konkrečių vietų grupėje.

Londono „Chelsea“ namuose sužaidė lygiosiomis 1:1: su „Krasnodar“ ekipa. Šis taškas Anglijos ekipai garantavo pirmąją vietą grupėje.

Na, o „Sevilla“ svečiuose 3:1 pranoko „Rennes“.

Ispanijos ekipa dviem įvarčiais pirmavo jau po pirmojo kėlinio. Artėjant mačui į pabaigą Youssefas En Nesyri pelnė ir trečiąjį įvartį komandai.

„Rennes“ rezultatą sušvelnino 87-ąją minutę pasižymėję nuo 11 m. baudinio. „Sevilla“ grupėje liko antroje vietoje.

Didelį ažiotažą kėlė G grupės susitikimas Barselonoje, kur šeimininkai kovėsi su Turino „Juventus“. Kiek netikėtai svečiai lengvai laimėjo rungtynes rezultatu 3:0.

Cristiano Ronaldo pradžioje realizavo 11 m.baudinį, o paskui įvartį dar pridėjo Westonas McKennie. Katalonai turėjo šansų irgi pasižymėti, bet pritrūkdavo tikslumo.

Po pertraukos dar vienu įvarčius pasižymėjo C. Ronaldo, įvartį pridėjo ir  „Juventus“ gynėjas Leonardo Bonucci, bet po VAR peržiūros jis buvo atšauktas.

Ši pergalė leido „Juventus“ grupėje užimti pirmąją vietą, o katalonai liko antri.

Kitame grupės susitikime kovoje dėl trečios  grupės vietos Kijevo „Dinamo“ 1:0 nugalėjo „Ferencvaros“ klubą iš Vengrijos.

Vienintelis susitikimo įvartis buvo pelnytas 60-ąją minutę, kai pasižymėjo Dimitrijus Popovas.

Intrigų prieš šį turą netrūko ir H grupėje. Svarbiame mače Vokietijoje tarp vietos „RB Leipzig“ ir „Man Utd“ stipresni pasirodė šeimininkai, kurie laimėjo 3:2 ir iškovojo bilietą į kitą etapą.

„RB Leipzig“ jau sužaidus vos daugiau nei dešimt minučių pirmavo 2:0. Įvarčiais pasižymėjo Angelino ir A. Haidara.

Daugiausiai Bruno Fernandeso pastangomis „Man Utd“ bandė vytis, bet šeimininkai antrojo kėlinio viduryje pasižymėjo dar sykį, kai po to paties Angelino perdavimo 69 min. įvartį pelnė Patrickas Kluivertas.

Vis dėlto Paulis Pogba rezultatą sušvelnino iki 2:3. „Man Utd“ dar turėjo daugmaž 15 minučių tam, kad išplėštų lygiąsias, kadangi tik jos būtų garantavusios kelialapį į kitą etapą.

Bet šeimininkai atsilaikė ir jie keliauja į atkrintamąsias, o „Man Utd“ tenkinsis vieta Europos lygoje.

Na, o rungtynės Paryžiuje tarp PSG ir „Bašakšehir“ virto skandalu. Kaip jau rašėme, rasizmu buvo apkalintas ketvirtasis mačo teisėjas. Komandos paliko aikštę, rungtynės yra sustabdytos.