0

Kiek netikėtą pergalę Eurolygos turnyro A grupėje pasiekė Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (3/2) ekipa, kuri svečiuose po itin sėkmingo ketvirtojo kėlinio 79:67 (17:23, 21:18, 20:17, 21:9) įveikė Jono Mačiulio atstovaujamą Atėnų „Panathinaikos“ (2/3) klubą.

Likus žaisti dvi minutes iki trečiojo kėlinio pabaigos rezultatas dar buvo lygus (56:56), tačiau Rusijos vicečempionai spurtavo 10:2 ir lemiamame ketvirtyje sužaidus porą minučių gerokai nutolo – 66:58. Įpusėjus paskutinėms dešimt minučių Zoranas Planiničius padidino „Chimki“ pranašumą iki dviženklio (70:59) ir Atėnų komandai išsigelbėti nebepavyko.

36 minutes aikštelėje praleidęs J.Mačiulis pelnė 11 (dvitaškiai 1/3, tritaškiai 3/10) taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po kamuolį, blokavo varžovo metimą, išprovokavo 4 pražangas bei 2 sykius pažeidė taisykles.

„Panathinaikos“: R.Ukičius 13, S.Schortsanitis 12 (6 išprov. praž.), J.Mačiulis 11, S.Lasme 9 (8 atk. kam.), D.Kitchenas 8 (7 atk. kam.).

„Chimki“: Z.Planiničius 18 (6 atk. kam.), K.Lončaras 14 (8 atk. kam.), P.Davisas 13, P.Koponenas 12, V.Fridzonas 10 (5 rez. perd.).