0

Trečiąją pergalę iš eilės Eurolygos turnyre iškovojo Roberto Javtoko atstovaujama Valensijos „Power Electronics" (3/4) komanda, kuri savo aikštelėje D grupės rungtynėse 62:56 (14:9, 10:19, 19:20, 19:8) įveikė Stambulo „Efes Pilsen" (4/3) klubą.

Europos taurės laimėtojams šis laimėjimas gerokai sustiprino galimybes kovoti dėl kelialapio į „Top 16" etapą.

Turkijos vicečempionai tris kėlinius diktavo savo sąlygas aikštelėje, tačiau viskas aukštyn kojom apsivertė lemiamo ketvirčio pradžioje. Prasidėjus paskutinėms dešimt minučių svečiai dar buvo priekyje (48:44), tačiau Valensijos komanda surengė spurtą 13:3 ir po Omaro Cooko metimo įgijo šešių taškų pranašumą - 57:51. Tokią pat persvarą ispanai išsaugojo iki pat mačo pabaigos ir iškovojo pergalę.

28 minutes rungtyniavęs lietuvis pelnė 7 (dvitaškiai 3/9, baudos 1/2) taškus, atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, išprovokavo 3 varžovų pražangas bei sykį pažeidė taisykles.

„Power Electronics": D.Savanovičius ir N.De Colo - po 13, V.Claveras 10, O.Cookas 8, R.Javtokas 7.

„Efes Pilsen": K.Gonlumas 12, K.Tunčeri 10, N.Vujčičius 8, I.Rakočevičius 7.