Prestižinio „Roland Garros“ turnyro, kurio prizų fondą sudaro 16,8 mln. eurų, vyrų vienetų varžybų aštuntfinalyje pirmoji pasaulio raketė šveicaras Rogeris Federeris 6:3, 7:6 (7-5), 6:2 nugalėjo savo tėvynainį Stanislą Wawrinką (ATP 24).

R. Federeris ketvirtfinalyje žais su švedu Robinu Soderlingu (ATP 7), kuris aštuntfinalyje 6:4, 6:4, 6:2 pranoko kroatą Mariną Čiličių (ATP 12).

Priminsime, kad šie tenisininkai susitiko praėjusių metų „Roland Garros“ finale, tada pergalę šventė R. Federeris.

Iš tolimesnių varžybų dėl kojos skausmų buvo priverstas pasitraukti Jo-Wilfriedas Tsonga (ATP 10). Prancūzijos atstovas pasitraukė iš aštuntfinalio dvikovos su rusu Michailu Južnyj (ATP 14) po pirmojo seto, kuri rezultatu 6:2 laimėjo Rusijos tenisininkas.

Ketvirtfinalyje M. Južnas susitiks su arba su britu Andy Murray'umi (ATP 4), arba su čeku Tomašu Berdychu (ATP 17).