Pirmasis šio sezono Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalio serijos mačas tarp Kauno „Žalgirio“ ir Utenos „Juventus“ komandų baigėsi be intrigos. Namuose rungtyniavę žalgiriečiai sutriuškino savo varžovus.

Visus klausimus dar per pirmąją rungtynių pusę atsakęs „Žalgiris“ pirmąjį serijos mačą laimėjo 100:75 (23:23, 35:16, 17:16, 25:20).

Dabar serijoje iki trijų pergalių „Žalgiris“ pirmauja 1:0.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo po 17 taškų įmetę Thomasas Walkupas ir Joffrey Lauvergne'as. 14 taškų pridėjo Joffrey Lauvergne'as.

„Juventus“ į pusfinalio mūšį stojo be trijų starto penketo žaidėjų Igno Vaitkaus, Vaido Kariniausko ir Martyno Gecevičiaus. Nukraujavusius svečius Kaune gelbėti mėgino Mindaugas Kupšas, pelnęs 18 taškų.

Pirmajame kėlinyje Utenos ekipa pavyzdingai kibo favoritams į atlapus, tačiau antrąjį ketvirtį žalgiriečiai pradėjo įspūdingu spurtu 16:0 ir atsiplėšė 39:23.

Įsisiautėję šeimininkai neleido varžovams atsikvėpti ir dar iki ilgosios pertraukos pridėjo spurtą 10:0, kuris leido pradėti uteniškių triuškinimą 52:32.

Po pertraukos „Žalgirio“ apsukos sumažėjo, tačiau „Juventus“ atkurti intrigos nesugebėjo. Ketvirtajame kėlinyje kauniečiai dar kiek padidino pranašumą ir šventė triuškinančią pergalę.

„Žalgiris“: Thomasas Walkupas (5 rez. perd.) ir Joffrey Lauvergne'as po 17, Lukas Lekavičius 17, Paulius Jankūnas (8 atk. kam.) ir Karolis Lukošiūnas po 13, Marius Grigonis 9.

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 18, Gintautas Matulis 15 (3/4 trit.), Vaidas Čepukaitis 12, Martynas Paliukėnas 10, Žygimantas Skučas 7.