Po net 11 nesėkmingų rungtynių San Antonijaus „Spurs“ (6-18) 118:109 (24:29, 27:25, 39:23, 28:32) palaužė Hiustono „Rockets“ (7-17) komandą ir iškovojo pergalę.

Laimėjusiai komandai Keldonas Johnsonas per 34 min. pelnė 32 taškus ir atkovojo 7 kamuolius. Prie pergalės taip pat reikšmingai prisidėjo ir Tre Jonesas sumesdamas 26 taškus, atkovodamas 3 kamuolius ir atlikdamas 5 rezultatyvius perdavimus.

Nors po antrojo kėlinio „Rockets“ beveik pasivijo savo priešininkus ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų (54:51), tačiau taikliai mėtę tritaškius „Spurs“ žaidėjai trečiajame kėlinyje atotrūkį padidino iki 90:77.

Paskutinį rungtynių ketvirtį San Antonijaus komanda pradėjo užtikrintai, likus kelioms minutėms iki pabaigos susikraudami 20 taškų persvarą.

„Rockets“ komandoje geriausiai pasirodė Jabari Smithas jaunesnysis su 23 taškais ir Alperenas Sengunas susikrovęs dvigubą dublį – 16 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

„Spurs“ iki šiol buvo pralaimėję 11 rungtynių iš eilės ir tai yra blogiausia jų pralaimėjimų serija nuo 1989 m., kai pralaimėjo 13 iš eilės. Tai atkarpa, dėl kurios jie smuko į Vakarų konferencijos lentelės dugną po daug žadančio starto 5-2.

„Spurs“: Keldonas Johnsonas 32 (7 atk. kam.), Tre Jonesas 26 (3 atk. kam., 5 rez. perd.), Joshas Richardsonas 12, Romeo Langfordas 11.

„Rockets“: Jabari Smithas jaunesnysis 23 (4 atk. kam.), Alperenas Sengunas 16 (11 atk kam.), Jalenas Greenas 14 (3 atk. kam.), Ericas Gordonas 14 (4 rez. perd.).