Dviejų nesėkmių atkarpą Citadele Karaliaus Mindaugo Taurės turnyre nutraukė Šiaulių „Šiauliai-7bet“ (2/4) krepšininkai.

Antano Sireikos auklėtiniai namuose 95:90 (30:22, 18:26, 17:24, 30:18) palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (1/4) komandą, kuriai tai buvo trečiasis pralaimėjimas paeiliui.

Nors aikštės šeimininkai sėkmingiau pradėjo susitikimą (30:22), tačiau padidinti ar išlaikyti persvaros nepavyko. Po didžiosios pertraukos į rungtynes sugrįžę pasvaliečiai ne tik išlygino rezultatą, tačiau ir nurūko į priekį dviženkliu skirtumu (59:69).

Nepaisant tokio deficito prieš lemiamą kėlinį, aikštės šeimininkai neketino kelti baltos vėliavos ir ėmė naikinti jį (67:72), o ketvirčio pabaigoje galiausiai ir persvėrė rezultatą savo naudai (81:80).

Pasvaliečių bandymai atakuoti krepšį tikslūs nebuvo, o dažnos pražangos siuntė šiauliečius prie baudų metimo linijos, galiausiai Žygimantas Skučas užsidirbo ir nesportinę pražangą. Tuo pasinaudojęs Šiaulių klubas atstumą didino iki 9 taškų (90:81).

Svečiai mačo pabaigoje dar surengė šturmą ir priartėjo iki 3 taškų (90:87), tačiau greitai oponentus atvėsino Isaiah Armwoodo dėjimas (92:87). Po šio momento šiauliečiai pergalės iš rankų jau neišleido – 95:90.

„Šiauliai-7bet“: Jonathanas Elmore‘as 23 (5/8 dvit., 3/6 trit., 4/4 baud., 7 atk. kam.), Martynas Varnas, Giedrius Staniulis (8 atk. kam.) ir Nemanja Bezbradica po 13, Donatas Sabeckis 12 (7 atk. kam., 5 kld.), Paulius Danusevičius 9.

„Pieno žvaigždės“: Arnas Beručka 22 (6/8 dvit., 3/6 trit., 1/2 baud.), Markellas Johnsonas (4 per. kam.) ir Marquesas Townesas po 20, Žygimantas Skučas 10 (6 rez. perd.), Simas Jarumbauskas 9.