Puikiose Valančiūno rungtynėse – svarbi „Pelicans“ pergalė kovoje dėl NBA atkrintamųjų

Visi sėkmingi lietuvio žaidimo epizodai

Antrą pergalę iš eilės NBA lygoje iškovojo Naujojo Orleano „Pelicans“ (40-38) komanda, kurios marškinėlius vilki Jonas Valančiūnas.

Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 122:114 (21:31, 34:25, 36:34, 31:24) pranoko Los Andželo „Clippers“ (41-38) krepšininkus.

Ši pergalė Naujojo Orleano klubui leido pakilti į septintąją poziciją Vakarų konferencijoje, o nuo šeštoje vietoje esančių „Clippers“ atstovų jį skiria tik viena pergalė.

J.Valančiūnas aikštėje praleido 28 minutes, per kurias pelnė 23 taškus (9/17 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 12 atšokusių kamuolių, blokavo metimą, padarė 3 klaidas bei 3 sykius pažeidė taisykles.

Svečiai ėmė diktuoti sąlygas nuo susitikimo pradžios ir pirmajame kėlinyje po atkarpos 11-0 atsiplėšė (9:18). Ketvirčio pabaigoje dar po 5 taškų paeiliui atstumas tarp komandų tapo dviženklis (19:31).

Tiesa, aikštės šeimininkams greitai pavyko atsitiesti ir jau antrajame kėlinyje pastarieji ne tik išlygino rezultatą, tačiau jį ir persvėrė (55:54).

Ketvirtajame kėlinyje prasidėjus paskutinei minutei ekipas skyrė 5 taškai (117:112). Visgi, per ją svečiai pasižymėjo tik kartą, o „pelikanams“ pergalę įtvirtino Brandono Ingramo ir Trey Murphy baudų metimai – 122:114.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 36 (13/23 dvit., 10/11 baud., 8 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 23 (12 atk. kam.), Trey Muprhy ir CJ McCollumas po 19, Herbertas Jonesas 12 (7/7 baud.), Dysonas Danielsas 5.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 40 (11/20 dvit., 4/8 trit., 6/6 baud., 8 atk. kam.), Russellas Westbrookas 24 (9 rez. perd.), Ivica Zubacas 15, Normanas Powellas 12, Terance‘as Mannas ir Masonas Plumlee po 6.