Solidų dvigubą dublį surinkęs Jonas Valančiūnas padėjo Naujojo Orleano „Pelicans“ (34/37) iškovoti svarbią pergalę NBA lygoje, kai komanda svečiuose 117:107 (38:28, 26:16, 28:34, 25:29) įveikė Hjustono „Rockets“ (18/53).

Lietuvis per 33 minutes pelnė 21 tašką (5/11 dvit., 1/1 trit., 8/9 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, tris sykius suklydo, kartą prasižengė ir blokavo 2 varžovų metimus.

„Pelicans“ geriau pradėjo mačą ir iškart išsiveržė į priekį. Vėliau skirtumas tik augo, „Pelicans“ užtikrintai pirmavo jau ir 59:40.

Po pertraukos „Rockets“ bandė artėti, bet J. Valančiūno ekipa varžovų arti neprasileido bei užtikrintai išlaikę pergalingą pranašumą šventė reikalingą pergalę.