Užtikrintą pergalę Graikijos čempionate šventė Atėnų „Panathinaikos“ (14/0) krepšininkai su Mariumi Grigoniu.

Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 92:76 (25:16, 21:15, 26:23, 20:22) nugalėjo Lavrijo „Megabolt“ (4/10) komandą ir pratęsė pergalių seriją iki 14-os iš eilės.

M. Grigonis aikštėje praleido tik 9 minutes, bet to užteko, kad lietuvis pelnytų 12 taškų (1/1 dvit., 3/4 trit., 1/1 baud.), atliktų 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokuotų pražangą, kartą prasižengtų pats ir surinktų 13 naudingumo balų.

Nugalėtojams 16 taškų įmetė Kostas Antetokounmpo (8 atk. kam.), po 12 pridėjo M. Grigonis, Kendrickas Nunnas (8 rez. perd.) ir Dimitris Moraitis (6 rez. perd.).

Lavrijo klube išsiskyrė Xavieras Castaneda su 18 taškų, 14 pelnė Skyleris Flattenas (4/6 trit.), po 12 pasižymėjo Vasilis Mouratosas (5 rez. perd., 4 per. kam., 5 kld.) ir Marcusas Thorntonas (5 rez. perd.).

Šį sezoną Graikijoje „Panathinaikos“ dar nėra suklupęs ir laimėjo visas 14-a žaistų rungtynių. Be jokios abejonės, komanda yra turnyrinės lentelės viršūnėje.