• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
    A grupė Birželio 14 d., penktadienis
    GER 5 SCO 1
    A grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    HUN 1 SUI 3
    B grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    ESP 3 CRO 0
    B grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    ITA 2 ALB 1
    D grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    POL 1 NED 2
    C grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    SLO 1 DEN 1
    C grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    SRB 0 ENG 1
    E grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    ROU 3 UKR 0
    E grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    BEL 0 SVK 1
    D grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    AUT 0 FRA 1
    F grupė Birželio 18 d., antradienis
    TUR 3 GEO 1
    F grupė Birželio 18 d., antradienis
    POR 2 CZE 1
    B grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    CRO 2 ALB 2
    A grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    GER 2 HUN 0
    A grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    SCO 1 SUI 1
    C grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    SLO 1 SRB 1
    C grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    DEN 1 ENG 1
    B grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    ESP 1 ITA 0
    E grupė Birželio 21 d., penktadienis
    SVK 1 UKR 2
    D grupė Birželio 21 d., penktadienis
    POL 1 AUT 3
    D grupė Birželio 21 d., penktadienis
    NED 0 FRA 0
    F grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    GEO 1 CZE 1
    F grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    TUR 0 POR 3
    E grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    BEL 2 ROU 0
    A grupė Birželio 23 d., sekmadienis
    SCO HUN 21:40
    A grupė Birželio 23 d., sekmadienis
    SUI GER 21:40
    B grupė Birželio 24 d., pirmadienis
    ALB ESP 21:40
    B grupė Birželio 24 d., pirmadienis
    CRO ITA 21:40
    D grupė Birželio 25 d., antradienis
    FRA POL 18:40
    D grupė Birželio 25 d., antradienis
    NED AUT 18:40
    C grupė Birželio 25 d., antradienis
    DEN SRB 21:40
    C grupė Birželio 25 d., antradienis
    ENG SLO 21:40
    E grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    UKR BEL 18:40
    E grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    SVK ROU 18:40
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    GEO POR 21:40
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    CZE TUR 21:40
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šeštadienio popietę paaiškėjo Moksleivių krepšinio lygoje (MKL) aštuoniolikmečių vaikinų (U-18) A diviziono čempionai, kuriais tapo Tornado KM I-„Metga“ krepšininkai 83:75 (21:19, 16:14, 13:25, 33:17), įveikę Kauno KM „Žalgiris“ I komandą.

Šeštadienio popietę paaiškėjo Moksleivių krepšinio lygoje (MKL) aštuoniolikmečių vaikinų (U-18) A diviziono čempionai, kuriais tapo Tornado KM I-„Metga“ krepšininkai 83:75 (21:19, 16:14, 13:25, 33:17), įveikę Kauno KM „Žalgiris“ I komandą.

REKLAMA

Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui jaunieji žalgiriečiai dar pirmavo 58:50, bet tada Tornado krepšinio mokyklos jaunuoliai kibo varžovams į atlapus.

Jie laimėjo atkarpą 20:8 ir netrukus jau pirmavo 70:66. Žalgiriečiai varžovų nepaleido per toli, bet Tornado KM I-„Metga“ krepšininkai visada surasdavo atsakymus į visus varžovų bandymus vėl perlaužti rungtynių eigą.

Galiausiai jie pabaigoje baudų metimais įtvirtino savo pergalę 83:75.

Nugalėtojams Arminas Vilkas pelnė 28 taškus ir atkovojo 10 kamuolių. Armanas Bancevičius įmetė 18 taškų.

REKLAMA
REKLAMA

Pralaimėjusių neišgelbėjo Kajaus Mikalausko surinkti 16 taškų.

Priminsime, kad Tornado KM I-„Metga“ pusfinalyje 85:77 įveikė Vilniaus KM I krepšininkus, o Kauno KM „Žalgiris“ I 91:80 pranoko V.Knašiaus KM I – „Saulės kaina”.

Bronzos medalius kiek anksčiau šiandien iškovojo Vilniaus KM I komanada.

Finalinių rungtynių įrašas – naujienos viršuje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų