„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynes su „Crystal Palace“ baigė nulinėmis lygiosiomis 0:0.

Kevinas De Bruyne 27-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.

Joao Cancelo 28-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Aymericas Laporte, kurio smūgiuotas kamuolys skriejo virš varžovų vartų.

Riyadas Mahrezas pirmojo kėlinio pabaigoje atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Tikslaus perdavimo sulaukęs K.De Bruyne 57-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

Odsonne Edouardas 83-ąją minutę atliko smūgį, tačiau šį kartą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.

J.Cancelo 86-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį blokavo varžovas ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

A.Laporte rungtynių pabaigoje atliko smūgį galva į kairįjį vartų kampą, tačiau Guaita sėkmingai atrėmė kamuolį.

„Man City“ po 29 sužaistų rungtynių turi savo sąskaitoje surinkęs 70 taškų. Tuo tarpu vieneriomis rungtynėmis mažiau sužaidęs „Liverpool“ klubas – 66.