Prognozė: Dovydo Rediko sugrįžimas į Vilnių ir rimčiausias Tomo Pačėso testas

Kalėdinę LKL čempionato savaitę – bent 9 rungtynės. Tomas Pačėsas atliks kol kas rimčiausią testą „Lietuvos ryto“ trenerio poste, Dovydas Redikas sugrįžta į Vilnių, o Panevėžyje laukiama didžiausią intrigą keliančio susitikimo.

Alytaus „Dzūkija“ – Kauno „Žalgiris“: 5%-95% (trečiadienis, 18:00, Alytus, tv3.lt)

„Dzūkija“ dar prieš porą savaičių Alytuje užkūrė nemalonią pirtį „Lietuvos rytui“. Ar jai bus atsparus „Žalgiris“? „Orakulas“ netiki, kad alytiškiai dar sykį gali sukurti tokią intrigą, kaip tą vakarą, kai tik po pratęsimo nusileido „Lietuvos rytui“. Bet „Dzūkijos“ žaidimas gerėja, todėl net ir „Žalgiriui“ negalima atsipalaiduoti.

Panevėžio „Lietkabelis“ – Kėdainių „Nevėžis“: 65%-35% (trečiadienis, 18:30, Panevėžys, tv3.lt)

„Lietkabelis“ turnyro lentelėje rikiuojasi žemiau „Nevėžio“, bet favoritai – panevėžiečiai. Su Kaziu Maksvyčiu per porą savaičių „Lietkabelio“ krepšininkai patyrė tik vieną pralaimėjimą. Ir tą prieš „Lietuvos rytą“. „Nevėžis“ šį sezoną stebina, bet Panevėžyje kėdainiečiams bus sudėtinga.

REKLAMA

Vilniaus „Lietuvos rytas“ – Pasvalio „Pieno žvaigždės“: 90%-10% (trečiadienis, 19:00, Vilnius, tv3.lt)

Dovydas Redikas grįžta į Vilnių. Į areną, kurioje keletą metų treniravosi kaip „Lietuvos ryto“ žaidėjas. Jam ir „Pieno žvaigždėms“ sostinėje bus labai sudėtinga. Su Tomu Pačėsu „Lietuvos rytas“ atrodo pagyvėjęs, todėl pasvaliečiams prošvaisčių nedaug.

Prienų-Birštono „Vytautas“ – Alytaus „Dzūkija“: 90%-10% (sekmadienis, 15:00, Prienai, tv3.lt)

„Vytautas” pralaimėjo jau tris mačus iš eilės. Tačiau ši nesėkmių serija nesitęs amžinai. Puikią progą ją nutraukti Prienų-Birštono klubas turi su autsaidere „Dzūkija“. Kita vertus, „Vytautas“ jau buvo paslydęs namuose su „Nevėžiu“, todėl dėl pergalės Virginijaus Šeškaus auklėtiniams dar reikės paprakaituoti.

Utenos „Juventus” – Kėdainių „Nevėžis“: 65%-35% (sekmadienis, 16:00, Utena, tv3.lt)

„Juventus“ krepšininkai žaidžia namuose ir turi visus ginklus sirgaliams padovanoti pergalę Kalėdų proga. Bet „Nevėžis“ šį sezoną nepaliauja stebinęs. „Juventus“ turi būti labai budrūs, kad kėdainiečiai nesugadintų Utenai švenčių.

Vilniaus „Lietuvos rytas” – Klaipėdos „Neptūnas“:70%-30% (sekmadienis, 17:00, Vilnius, tv3.lt)

Rimčiausias testas Tomui Pačėsui. „Neptūnas“ galbūt neblizga LKL čempionate, bet Europos taurėje patiesė ne vieną rimtą varžovą. Kai, pavyzdžiui, „Lietuvos rytas“ su Europos taure jau atsisveikino. Bet „Lietuvos rytas“ su T.Pačėsu yra nauja istorija. „Lietuvos ryto“ stovykloje teigiamų emocijų pliūpsnis pakėlė ir žaidėjų meistriškumo lygį. Tik kiek ilgam?


Rašyti komentarą...
N
Nusigyveno
2015-12-22 16:27:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvos ryto moralinis veidas slenka vis žemyn.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų