Rugsėjo 16 dienos vakarą Jonavos „CBet“ komanda sužaidė dar vienas priešsezonines rungtynes Lenkijoje, Vroclave su „Enea Zastal” BC Zeliona Gora.

Pirmąjį ketvirtį puikiai pradėjo naujoko Martins Lakša vedami „CBet“ krepšininkai. Įpusėjus ketvirčiui jonaviečiai pirmavo 10:8.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai pirmojo kėlinio pabaigoje tempiami Vytauto Šulskio tiesiog pradėjo terorizuoti oponentų krepšį tolimais metimais ir po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 16:29.

Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo Lenkijos klubo atstovai, tačiau J.Garrettas inicijavo dar vieną spurtą ir „CBet“ padidino pranašumą iki 15 taškų (21:36).

Prieš pat ilgąją rungtynių pertrauką sustoję jonaviečiai leido „Zielona Gora“ krepšininkams sumažinti atsilikimą iki 6 taškų (41:47).

Trečiajame kėlinyje tęsėsi komandos naujokų M.Lakšos ir V. Šulskio šou, o „CBet“ padidino pranašumą iki 11 taškų (59:70).

Lemiamame ketvirtyje vyko atkakli kova, tačiau G.Huskičiaus į priekį vedami jonaviečiai laikė susitikimo kontrolę savose rankose ir iškovojo 4 pergalę pasirengimo cikle rezultatu 75:88.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Vytautas Šulskis pelnęs 20 taškų, J.Garrettas 18, M.Lakša 17, G.Huskičius pridėjo 15.