Prieš mūšį su Lietuva ispanai sužaidė lygiosiomis

Draugiškos rungtynės tarp Ispanijos ir Portugalijos rinktinių baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0.

Ferranas Torresas 28-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Alvaro Morata 54-ąją minutę atliko smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Pablo Sarabia 58-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.

Cristiano Ronaldo 69-ąją minutę smūgiuotas kamuolys galva sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

Ferrano Torreso 78-ąją minutę atliko smūgį, tačiau šį kartą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasiųsti kamuolio į vartus nepavyko.

Primename, kad birželio 8-ąją draugiškose rungtynėse lietuviai žais prieš Ispaniją.