Prieš artėjančias rungtynes Kaune nesėkmę Eurolygoje patyrė Stambulo „Fenerbahce“ (3/7) komanda.

Ji svečiuose 63:71 (12:22, 18:13, 9:12, 24:24) nusileido Miuncheno „Bayern“ (4/6) krepšininkams, nutraukusiems dviejų pralaimėtų rungtynių atkarpą.

Turkų rungtynių pradžia nebuvo sėkminga. Pirmajame ketvirtyje jie strigo, o oponentai spurtu 7-0 sugebėjo susikrauti dviženklę persvarą (12:22).

Nors pastarieji ir sugrįžo į rungtynes (32:35), po didžiosios pertraukos sulaukė dar vieno niukso. Šį kartą atkarpa 10-0 didino bavarų pranašumą iki 13 taškų (32:45).

Ketvirtajame kėlinyje svečiams buvo pavykę išlyginti rezultatą (52:52) ir išlaikyti intrigą iki paskutinių akimirkų. Visgi, lemiamu momentu sėkmė labiau šypsojosi aikštės šeimininkams. Likus minutei, Vladimiras Lučičius smeigė tritaškį (63:69).

Turkams užpulti nepavyko, o tašką galutinai dėjo Othello Hunterio dvitaškis – 63:71.

„Fenerbahce“: Marko Guduričius 16 (3/5 dvit., 2/5 trit., 4/4 baud.), Janas Vesely 12 (6/6 baud., 7 atk. kam., 8 išpr. praž.), Devinas Bookeris 10, Achille Polonara 8, Sehmusas Hazeris 5.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 22 (4/6 dvit., 4/7 trit., 2/2 baud., 7 atk. kam., 28 n. b.), Corey Waldenas 16 (6/6 baud.), Augustine‘as Rubitas 13 (6/7 dvit.), Deshaunas Thomasas ir Othello Hunteris po 6.