Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

36-erių Baltarusijos MMA kovotojas Aleksejus Kudinas artimiausius 2,5 metų turės praleisti vietos kalėjime.

36-erių Baltarusijos MMA kovotojas Aleksejus Kudinas artimiausius 2,5 metų turės praleisti vietos kalėjime.

REKLAMA

Praėjusių metų rugpjūtį A.Kudinas dalyvavo protestuose prieš Aliaksandro Lukašenkos režimą. Po protesto jam buvo pareikšti kaltinimai dviejų pareigūnų sužalojimu.

Teigiama, kad A.Kudinas, apsigyvenęs Rusijoje, neatvyko numatytu laiku į teismą Baltarusijoje, todėl šios šalies pareigūnai kreipėsi į rusus, prašydami išduoti A.Kudiną.

Liepos 22 d. A.Kudinas buvo atgabentas į Baltarusiją. „The Guardian“ teigimu, šis procesas buvo panašesnis į žmogaus pagrobimą, o ne į ekstradiciją. Beje, dieną prieš tai Europos žmogaus teisių teismas ragino neišduoti A.Kudino į Baltarusiją, nes ten jam grėstų persekiojimas ir kankinimas, tačiau rusai į teismo nuomonę nereagavo.

Teisme baltarusiui buvo skirti 2,5 metų kalėjime. Nepaisant to, A.Kudinas aiškino, kad pasibaigus bausmei jis sporte ir toliau norėtų atstovauti Baltarusijai.

REKLAMA

Sunkioje padėtyje atsidūrė kovotojo žmona Tatjana Parchimovič, likusi su 4 mažamečiais vaikais. Ji tikina, kad nukentėjusiems pareigūnams buvo išmokėtos piniginės kompensacijos, o A.Kudinas jų asmeniškai atsiprašė ir tikina, kad sužeidė juos netyčia. Nepaisant to, kovotojas vis tiek buvo pasodintas į kalėjimą Baltarusijoje, o jo šeima liko Maskvoje.

„Man su juo net neleidžia pasimatyti. Tikėjomės, kad jis galės bausmę atlikti Maskvoje. Tada būčiau galėjusi jį dažniau aplankyti, o vaikai nebūtų pamiršę, kaip atrodo jų tėtis. Po Aleksejaus ekstradicijos nuolat bendrauju su advokate ir ieškau teisinių būdų pagerinti situaciją. Tuo metu su vaikais daugiausiai laiko praleidžia jų močiutės“, - pasakojo T.Parchimovič.

A.Kudinas yra daugkartinis WAKO pasaulio ir Europos kikbokso čempionas. Vėliau jis perėjo į MMA, kur laimėjo 26 kovas, patyrė 12 pralaimėjimų, pasiekė 1 lygiąsias, o 1 jo kova buvo anuliuota.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų