Prie Tokijo artėja taifūnas – Lietuvos atletai koreguoja savo planus atnaujinta 9:15

Meteorologai praneša, kad prie Japonijos vis labiau artėja taifūnas, galintis pridaryti problemų vietos gyventojams.

Negana to, potenciali stichijos grėsmė organizatorius privertė keisti tvarkaraščius.

Skubūs tvarkaraščio pokyčiai palies ir Lietuvos sportininkus. Mindaugo Griškonio pasirodymas vienviečių valčių ketvirtfinalyje perkeltas iš pirmadienio į sekmadienį, tokia pati situacija yra ir Mildai Valčiukaitei ir jos porininkei Donatai Karalienei bei Sauliaus Ritterio ir Aurimo Adomavičiaus duetui. Visų atletų važybos yra paslinktos diena anksčiau.

Vyrų duetui S. Ritteriui ir A. Adomovičiui dėl to teks startuoti tris dienas paeiliui.

Tiesa, ne visi Japonijoje esantys žmonės nerimauja dėl šios stichijos. Tokijo olimpiadai besiruošiantys banglentininkai žinią apie taifūną sutiko džiugiai.

„Varžybų metu kils didelės bangos. Netoli Japonijos krantų siaučia taifūnas ir mums pranešė, kad bangos tuoj padidės“, – „Reuters“ sakė tarptautinės banglenčių sporto federacijos prezidentas Fernando Aguerre.

Tuo džiaugėsi ir Australijos olimpietis Owenas Wrightas: „Kol kas vanduo gana ramus, bet artėja daug didesnės bangos. Pirmyn!“.

Pranešama, kad orų prognozė privertė kai kuriuos banglentininkus kiek pakeisti savo pasiruošimo planus, mat jie turi skirtingas banglentes, pritaikytas skirtingo aukščio bangoms.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų