Prezidentė apdovanos olimpinių žaidynių prizininkus

Kūno kultūros ir sporto dienos proga prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmadienį apdovanos Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių prizininkus.

16

Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Komandoro kryžių šalies vadovė įteiks sidabro medalius porinės dvivietės valties irklavimo rungtyje pelniusiam Mindaugui Griškoniui. Jo porininkui Sauliui Ritteriui apdovanojimas neskirtas, nes tokio sveikinimo jis sulaukė lygiai prieš metus, kai buvo pagerbtas už 2014 metais iškovotą Europos irklavimo čempionato auksą. Aukštesnio lygio valstybės apdovanojimas gali būti skiriamas tik kartą per trejus metus.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuvos irkluotojai pasidabino olimpiniais medaliais!

Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Karininko kryžiumi bus apdovanotos bronzą Rio de Žaneire toje pačioje rungtyje kartu iškovojusios Donata Karalienė ir Milda Valčiukaitė.

Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Karininko kryžiai bus įteikti olimpinėse dvivietės baidarės irklavimo rungtyje bronzą iškovojusiems Aurimui Lankui ir Edvinui Ramanauskui. Valstybinius apdovanojimus prezidentė taip pat įteiks sportininkų treneriams.

Lietuvos sportininkai 2016 metų Rio olimpinėse žaidynėse iškovojo keturis medalių komplektus. Apdovanojimo už bronzą sunkiosios atletikos varžybose negaus Aurimas Didžbalis ir jo treneris, nes, kaip ir S. Ritter, buvo apdovanotas pernai.

Prezidentė anksčiau apdovanojo Brazilijoje medalius iškovojusius parolimpinių žaidynių sportininkus ir jų trenerius.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų