apdovanojimas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „apdovanojimas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „apdovanojimas“.

Gabrielius Landsbergis įteikė valstybės apdovanojimą JAV istorikui Timothy Snyderiui

Jungtinėse Valstijose (JAV) viešintis užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis įteikė apdovanojimą Jeilio universiteto profesoriui, istorikui Timothy Snyderiui. „Jūsų darbai primena, kodėl nevalia pamiršti istorijos. Dėkoju jums už tai, kad savo žodžiais ir knygomis ne tik primenate pasauliui mūsų regiono istoriją, bet ir ginate Ukrainą“, – įteikdamas T. Snyderiui ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Komandoro kryžių sakė G. Landsbergis.

Zelenskis suteikė apdovanojimus 425 gynėjams, daugiau nei pusei iš jų – po mirties

Prezidentas Volodymyras Zelenskis suteikė valstybinius apdovanojimus 425 Ukrainos gynėjams, 236 iš jų – po mirties. Atitinkami potvarkiai Nr. 151/2024 ir 152/2024 buvo paskelbti valstybės vadovo internetinėje svetainėje, praneša „Ukrinform“. Dokumentuose teigiama, kad gynėjai apdovanojami už asmeninę narsą ginant Ukrainos valstybės suverenumą ir teritorijos vientisumą bei už tai, kad nesavanaudiškai vykdė karinę pareigą.
2024-03-12

10-metė panevėžietė laimėjo pasaulinį modelių konkursą: mama neslepia pasididžiavimo

Panevėžietė Vilija Paslauskienė jau nebesuskaičiuoja, kiek karūnų ir apdovanojimų yra laimėjusi jos artistiška ir charizmatiška 10-metė dukra Paulina. Paskutinį kartą mergaitė sukiojosi Tbilisio Rustavelio akademinio teatro scenoje ir laimėjo Grand Prix, vaikų modeliukų konkurse. Vilija Paslauskienė naujienų portalui tv3.lt pasakoja, kad karūnų ir apdovanojimų kiekis šiandien jau yra didžiulis.
2024-01-21

Diana Nausėdienė suspindo elegancija: sulaukė išskirtinio įvertinimo

Diana Nausėdienė sulaukė išskirtinio įvertinimo – Lietuvoje viešėjęs Ukrainos Prezidentas jai įteikė Ukrainos valstybinį apdovanojimą. Ypatinga proga pirmoji šalies ponia suspindo elegancija. Iš Ukrainos Prezidento rankų apdovanojimo sulaukusi D. Nausėdienė dėvėjo tamsiai mėlynos spalvos suknelę su asimetriško kirpimo apykakle. Akį traukė įsegta Ukrainos vėliavos spalvų gėlės formos segė ir Ukrainos bei Lietuvos vėliavų ženkliukas.
63 2024-01-11

Apdovanojimuose pasirodžiusi 55-erių aktorė šokiravo įvaizdžiu: ant suknelės – drąsios detalės

Aktorė Gillian Anderson (55 m.) sekmadienio vakarą vykusioje „Auksinių gaublių“ apdovanojimų ceremonijoje pasirodė su drąsiu įvaizdžiu – vilkėjo suknelę, subtiliai išsiuvinėtą moteriškais lytiniais organais. Žvaigždė atrodė stulbinamai, vilkėdama Beverli Hilse vykusioje ceremonijoje Gabrielos Hearst sukurtą baltą suknelę be petnešėlių.
2024-01-09

Įvertinimas – Rūta Meilutytė pripažinta Europos metų plaukike

Plaukimo naujienų portalas „Swim Swam“ 2023-ųjų pabaigoje surengė geriausių plaukikų apdovanojimus, kuriuose buvo pagerbta ir mūsų šalies plaukikė.  Geriausia Europos plaukike 2023-aisiais buvo pripažinta pasaulio čempionė Rūta Meilutytė. Pernai ji buvo įvertinta kaip „Metų sugrįžimas“.  „Auksine žuvele“ vadinama plaukikė iš Fukuokos pasaulio čempionato parsivežė ne tik du aukso medalius, tačiau ir pakartojo, o vėliau ir pagerino pasaulio rekordą.
353 2023-12-31

Rūtai Meilutytei įteiktas geriausios Europos plaukikės apdovanojimas

LSC sporto komplekse „Druskininkai“ vykusį atvirą Lietuvos plaukimo čempionatą 25 m baseine aplankė tituluočiausia šalies plaukikė Rūta Meilutytė. Pagal individualų planą naujam varžybų sezonui kartu su treneriu Tadu Duškinu besiruošianti 26-erių kaunietė šeštadienio vakarą čempionate ne tik apdovanojo moterų ir vyrų komandinių estafečių 4 x 100 m laisvu stiliumi prizininkus, bet ir pati atsiėmė apdovanojimą.
730 2023-12-17

Prestižiniu apdovanojimu pagerbta Mahsa Amini: jos mirtis išprovokavo masinius protestus

Europos Parlamentas antradienį pagerbė Mahsos Amini, kurios mirtis pernai rugsėjį Irane išprovokavo masinius moterų protestus, atminimą, įteikdamas prestižinį Europos Sąjungos apdovanojimą už minties laisvę. Jos artimieji, turėję atvykti atsiimti apdovanojimo, buvo sustabdyti Irano valdžios institucijų, tad jis įteiktas M. Amini šeimai atstovaujančiam advokatui bei dviem moterų teisių aktyvistėms.
2023-12-12

Aštuntą kartą geriausiu planetoje tapęs Messi pasiuntė žinutę Haalandui: „Šis apdovanojimas galėjo būti ir tavo“

Pirmadienį Paryžiuje įvykusioje ceremonijoje Lioneliui Messi įteiktas aštuntasis „Ballon d’Or“ apdovanojimas 2023 metų „Ballon d’Or“ apdovanojimą laimėjo L. Messi. Argentiniečiui tai buvo jau aštuntasis prizas karjeroje, o artimiausią konkurentą Cristiano Ronaldo jis jau lenkia trimis titulais. Už argentiniečio nugaros liko Erlingas Haalandas, kuriam prestižinio titulo neatnešė ir laimėtas „treble“: Čempionų lyga, „Premier“ lyga ir Anglijos taurė.
2023-10-31

Nuo Jokubaičio iki Dončičiaus bei kitų superžvaigždžių – kas šįkart nuskins dar vieną prestižinį trofėjų?

Startavusiame Eurolygos sezone laukiama ne tik daug intrigos kovose dėl pergalių, tačiau ir dėl individualių įvertinimų krepšininkams. Vienas tokių – kylančios žvaigždės apdovanojimas, kurį visai neseniai, 2021-2022 m. sezone į asmeninių trofėjų lentyną įsidėjo ir lietuvis įžaidėjas Rokas Jokubaitis.   Eurolygos kylančios žvaigždės apdovanojimas yra vienas prestižiškiausių senojo žemyno krepšinyje.
2023-10-15
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų