Paskutinę akimirką į finalinį „Players Championship“ turnyrą patekęs Darius Labanauskas (PDC-63) jau sužinojo savo varžovą pirmajame rate.

Dėl žemo reitingo lietuviui jau pačioje turnyro pradžioje teko vienas rimčiausių įmanomų varžovų – velsietis Gerwynas Price‘as (PDC-3). Tarpusavio mačų statistika lietuviui nežada nieko gero. Pernai Europos ture G.Price‘as nugalėjo lietuvį 6:4, o šiemet „Players Championship“ turnyre įveikė D.Labanauską 6:1.

35-erių G.Price‘as neseniai su Velso rinktine pirmą kartą istorijoje laimėjo pasaulio taurę. 2020 m. pasaulio čempionate jis pasiekė pusfinalį, o 2019 m. tapo Europos vicečempionu. Pernai finaliniame „Players Championship“ turnyre G.Price‘as nukeliavo iki pat finalo ir tik jame 9:11 nusileido Michaelui van Gerwenui.

D.Labanausko ir G.Price‘o mačas iki 6 laimėtų legų turėtų vykti lapkričio 27 d. Dvikovos laimėtojo antrajame rate turėtų laukti anglas Ricky Evansas (PDC-30) arba australas Simonas Whitlockas (PDC-20).

Pernai D.Labanauskas bendroje įskaitoje buvo 41-as ir pirmą kartą pateko į finalinį „Players Championship“ turnyrą. Tą kartą lietuvis nukeliavo iki antrojo rato.

Finalinis „Players Championship“ turnyras Anglijoje vyks lapkričio 27-29 d. dienomis ir jo prizų fondą sudarys 500 tūkst. svarų sterlingų (apie 555,52 tūkst. eurų). Šio turnyro nugalėtojas pelnys 100 tūkst. svarų sterlingų (111,1 tūkst. eurų). Kiekvienas turnyro dalyvis užsitikrins mažiausiai po 2500 svarų sterlingų (apie 2787 eurus).