15
„Arnold Classic Europe“ (nuotr. Organizatorių)

Savaitgalį Ispanijoje vykusiame tarptautiniame IFBB turnyre „Arnold Classic Europe“ lietuviai iškovojo 4 medalius.

15

Absoliučiu turnyro nugalėtoju klasikinio kultūrizmo kategorijoje pripažintas Tomas Kairys (jis laimėjo ūgio kategoriją iki 180 cm, Marijampolės „Tauras“). Aukso medaliu taip pat pasipuošė Lina Kudrickė (bikini iki 169 cm, Šiaulių „Fit House“), kuri dėl absoliučios nugalėtojos titulo nusileido tik Rusijos atstovei ir užėmė antrą vietą. Sidabro medalius iškovojo Arminas Kurmaskas (vyrų klasikinė figūra iki 180 cm, Kauno „Lokiai team“) ir Sonata Ilijonskienė (kūno ftneso virš 168 cm kategorija, Kauno „Renata ladies team“).

Per žingsnį nuo medalininkų pakylos liko Skaistė Danilevičiūtė. Ji užėmė ketvirtą vietą jaunimo bikini kategorijoje bei buvo 10 moterų bikini iki 160 cm kategorijoje. Šeštas jaunimo vaikinų figūros kategorijoje buvo Rokas Grybauskas (abu – Vilniaus „Dubinas team“).

Septintą vietą užėmė Anton Zajačkovskij (Vilniaus „Fitness LT“) startavęs kultūrizmo iki 85 kg kategorijoje. Dešimtą vietą užėmė Einora Mažeikienė (bikini iki 169 cm, „Dubinas team“), kuriai tai buvo debiutas tarptautinėje arenoje.

Profesionalų varžybose startavo dvi Lietuvos atstovės. Bikini kategorija buvo pati gausiausia – dalyvavo 28 sportininkės. Į varžybas grįžusi Kristina Narbutaitytė iškovojo 4 vietą, o Ramona Žiauberytė buvo septinta.