Vankuveryje (Kanada) naktį iš penktadienio į šeštadienį Lietuvos laiku prasidėjo prestižinės „Grand Prix“ serijos dailiojo čiuožimo varžybos – „Skate Canada International“.

Lietuvos šokių ant ledo pora – Saulius Ambrulevičius ir Allison Reed – sėkmingai atliko ritminę programą. Jie išvengė kritimų, pelnė 75,60 balo, užėmė 3-ią vietą ir pasiekė geriausią savo sezono rezultatą. Iki karjeros rekordo jiems trūko 3,38 balo.

Ritminę programą laimėjo favoritai – kanadiečiai Piper Giles ir Paulas Poirier (87,55). Jie yra 2023 m. pasaulio čempionato bronzos medalininkai.

Antrą vietą užėmė britai Lilah Fear ir Lewisas Gibsonas su 83,51 balo. Jie 2023 m. pasaulio čempionate buvo 4-i.

Laisvąją programą poros atliks naktį iš šeštadienio į sekmadienį Lietuvos laiku.